Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tegnap bevackolta...

A kutyám tegnap bevackolta magát de ma már szaladgált. Ha megnyomom a cicjét jön belőle a tej. Az ellésnek hamarosan itt lenne az ideje. Mit tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérek mindenkit hogy ne oltogassanak hanem segítsenek mert ez az első vemhessége a kutyámnak, és nagyon aggódok miatta, nem szeretném hogy valami baj legyen, vagy ha kell ne tudjak ott lenni mellette. Mik a legelső jelek? A vackolás már tudtommal az....igy van? Kérlek titeket! Köszönöm
2010. aug. 28. 20:41
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
"élménye" így megfelel okostojás?
2010. aug. 28. 23:01
 22/29 anonim ***** válasza:

Én azon röhögtem,hogy szerinted ez a kutyának élmény..

Tehát a szöveggel semmi baj,csak a tartalommal,azzal viszont komoly gond van..


A kutyának nem élmény a szülés,sem a kölyöknevelés.nem véletlen,hogy már alig várja,hogy a kicsiket elválasszák tőle,addigra szarrá lesz rágva az összes emlője,ki lesz tépve a szőre,és hulla fáradt lesz.


Egyébként jó hogy válaszolsz a kérdésekre..

pl.hogy mekkora kannal fedeztettétek..

2010. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy nem élmény neki egyszerűen rossz szót használtam. Tudom h rossz neki. Vagyis egyenlőre nem mert már/még jó a kedve.

A kan vele kb. egy nagyságú mindkettő kistermetű, a kan egy kicsivel nagyobb nála de ez a méretkülönbség még szerintem nem jelent problémát. pár cm.

2010. aug. 28. 23:11
 24/29 A kérdező kommentje:

A páromnál lakok akiknek van egy tacskó kan kutyájuk. Én kaptam tőle egy bichon-shi-tzu keverék szuka kutyát. Amikor tüzel a mamához viszem ahol egy szuka kutya van. De a legutóbbi tüzelésnél későn vettem észre a tüzelést és későn vihettük el őt a kantól. Ezért lehetséges most az h vemhes lett a kutyám. Nem akaratból csináltam. Tudom most jönnek majd az oltogatások h így felelős gazdi meg ugy felelős gazdi. De sajnos nem lehetek mindig a kutyámmal. Ennyi a történet lényege. Szerintem nem én vagyok az első akinél ez előfordul. És igen ha lesznek kiskutyák nem folytom majd őket vízbe, nem dobom őket az utcára és nem adom őket menhelyre. Gazdájuk lesz! Szerető! És igen fogok nekik találni.

Remélem előre meg tudtam válaszolni az ezen az oldalon már megszokott kérdéseket.

Nagyon nagy állatbarát vagyok. Mindeneim az állatok.

Nem vagyok büszke arra h nem tudtam megfelelően figyelni a kutyámra. Mert soha nem akarnék neki fájdalmat okozni mert ő a mindenem!

2010. aug. 28. 23:20
 25/29 anonim ***** válasza:

Nos baleset tényleg történik.

De van ivartalanítás is,amit gondolom ez után már megcsináltatsz.

Sok sikert,de sajnos nem lesz egyszerű jó gazdát találni a kicsiknek,fajtatiszta(!!) kölyköknek sem egyszerű,akiket ivartalanítási kötelezettséggel adnak örökbe ,hát még ivaros szőrmókoknál...


Gondolom egyébként nálatok nem jöhetett szóba az ivartalanítás,közvetlen miután befedezte a kan.

2010. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem. De amint helyrejön az lesz az első. Köszönöm
2010. aug. 28. 23:27
 27/29 A kérdező kommentje:
1-nek már most van gazdája.Remélem minden rendben megy majd.
2010. aug. 28. 23:28
 28/29 anonim ***** válasza:

Jó dolog ,hogy nem zárkózol el az ivartalanítástól,nekem havanesem van ő is ivartalanított kislány,hidd el megéri.


Biztos minden rendben lesz!

A kölykök közül pedig a lányoknál megmondhatod a gazdiknak,hogy mondjuk 8 hónapos koráig vigye el ivartalanítani és erről küldjön nked számlát,fotót akkor biztos lehetsz benne,hogy nem szaporítják őket.

Én így tennék.

2010. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ezek szerint még nem is látta állatorvos a kiskutyát? Csak mert akkor félidősen már meglehet állapitani a vemhességet. Vigyázz rá nagyon!!!
2010. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!