Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a gyengédebb,...

Szerinted melyik a gyengédebb, kedvesebb? Labrador, vagy az amstaff?

Figyelt kérdés
Melyik a veszélyesebb? Melyiket választanád???
2010. aug. 28. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen lablador. Amúgy meg a golden hasonlít a labladorra és sztem az még jobb :) Amsztaffot biztos nem választanék.
2010. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Veszélyesnek egyiket sem mondanám. De ha választani kellene akkor a labrador, azok barátságosabb kutyafajták
2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
labrador. én még nem találkoztam agresszív labradorral. imádnivaló :)
2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Labrador:)
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindkét kutya kedves, ha úgy van nevelve. Egy labrador is bárkinek neki mehet ha nincs szocializálva stb. Az tény, hogy a labradorok nagyon család centrikus kutyák és kezdő kutyásnak is ajánlják. Gyerekekkel is jól meg van, igazi társ tud lenni. Egy amerikai staffordshire terrierrel keményebben kell bánni. Nem szabad elfelejteni, hogy terrier. Hamar a fejedre nőhet és mindig keresi a kibúvókat, hogy hogyan válhatna Ő főnökké. Domináns is így aki nem ért az ilyen kutyákhoz nem ajánlom (vagy egy nagyon jó kutyasulival). Ugyanolyan barátságos, gyengéd tud lenni gyerekekkel mint egy labrador. Csak nehezebb nevelni. Veszélyesebb nyilván az amstaff mivel könnyebb "elrontani".

Ennek ellenére én amstaffot választanám mivel nekem jobban tetszik a személyisége, kinézete, temperamentuma. De ha Te nem vagy biztos benne 100%-ig, hogy elbírnál vele akkor ne válaszd ezt a fajtát mert megfogod bánni. Persze egy labradort is szívesen elfogadnák, ha mondjuk kertes házban laknék és volna több helyem. Meg persze ha anyagilag megengedhetem magamnak.

2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amstaff a legjobb főleg ha jól van nevelve
2010. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és a tanácsokat! Én tudom, ismerem őket, mert mindkettőt tartom. xD


Csak anyám szerint a labradorunk gyengédebben ugrik fel, míg az amstaffunk nekiugrik az embernek. Pont fordíta: A staffi a szelídebb, a labi egy kicsit harapós, nem engedi hogy simogassák idegenek.


12/fiu

2010. aug. 28. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
jó az amstaf csak kutyákra veszélyes
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amstaff egyértelműen. Sokkal jobban ki tudja fejezni a szeretetét. Rajong a gazdájáért.
2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez olyan provokálós kérdés? :) amúgy az amtaff az erősebb, a labrador nyilván a nagyobb, testesebb.
2010. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!