Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyust vételezni,...

Szeretnék kutyust vételezni, de az ország másik részén lenne. Így arra gondoltam hogy egyfajta állat házhozszállításért, mint szolgáltatás fizetnék. Tudnátok ehhez megbízható helyet mondani ? Akik ténylegesen vigyázva és odafigyelve hozzák el

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
"kutyust vételezni" , "egyfajta állat házhozszállítás" ... ez komoly kérdés?
2021. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedbe inkább elmennék busszal a kutyáért, ha nincs kocsid!
2021. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Walti taxi!

Nagyon szép,új kocsival jöttek,nem egy rozoga vacakkal.Ment a klíma,szép és rendezett volt a kutya ketrece is amiben szállították.Probléma esetén elég jól látható helyen lógott a kutyáknak előkészített elsősegély csomag.Nekem 310km-ről hozták el 2 és fél óra alatt a kutyát az került 8500ft-ba.(bár én kerek 10-et adtam mert tényleg nagyon elégedett voltam).


Ajánlani tudom őket.De van több kisállat szállító megbízható cég is,érdeklődj náluk körbe.

2021. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom szaporítótól akarsz venni. Normális, valódi tenyésztő ugyanis nem ad ki úgy kutyát, hogy a leendő tulaj még elmenni sem volt hajlandó személyesen.
2021. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Fenéket nem adnak ki,miért ne adnának ki?

Valamelyik tenyésztő szerződésben is van kisállat taxikkal,mint a wuuff taxi,az odakutya vagy a walti.Szerinted a külföldi import-export kutyáikat is csak annak adják aki bejön érte? Ők is kimennek akár 2 országgal odébb,hogy aztán az oda-vissza út is plusz költség legyen egy amúgy is 800.000 forintos állatnál?

Dehogy is..


Ne beszéljetek már ennyi f*szságot úgy,hogy fingotok sincs a nagy világról,ki kéne jönni néha faluról meg vidékről..

Semmi baj a kisállat szállítókkal,már több tíz éve velük szállíttatjuk a kiállítási kutyáinkat is.

2021. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Amiről nem hallottak az még nem is létezik.Gyakoris dolog,itt mindenki szakértője mindennek,de semmiről nem tud semmit :D

+1 waltira.

Odakutya inkább külföldi mint belföldi szállító,de jónak nagyon jók.Repülőn hozták a Holland kacsavadászom.

2021. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön már rég van külön kutyás légitársaság is,hogy ne a bőröndtérben utazzanak.Bár az is klímás,tehát a dobozokban alapvetően jól el vannak ameddig meg nem érkeznek,nem különb az egy autós útnál..
2021. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

7,hülyeségeket beszélsz.Senki nem szaporító azért mert szállíttatja az állatát.Klímás,jól felszerelt,kényelmes járművet fizetsz ki,nem postán adatod fel..

És személyes találkozó manapság (főleg korona óta..) digitálisan történik,nem kell hogy oda menj valakihez.El tudsz ám beszélgetni videóhívásban is bárkivel,nem kell labbuszozni érte olaszországig majd vissza tántorogni.


Nagyon vissza vagy maradva..

2021. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

7,Miért lennék szaporító? Mi közöm van nekem a szaporítókhoz?

Itt szállító cégekről van szó,mindig ezt a f*szságot keveritek bele mindenbe.Igaza van,amiről ti nem hallottatok az nem is létezik vagy ördögtől való.


1.Van-e kisállat szállító cég?

Van,sok.

2.Fizetni kell-e érte?

Igen.

3.Baleset veszélyes?

Mivel lenne baleset veszélyesebb egy szállító,mint te? Ugyan úgy érhet mindenkit baleset.

4.Figyelnek-e az állatokra?

Ha egyszer fizetsz érte,szerinted majd oda mennek egy kinyúlt kutyával? Miért tennék,hogy többet soha senki ne vegye igénybe a szolgáltatásukat? Ez a minimum ami rossz történhet velük.

5.Már miért lenne bármi gond vele?

Tudom,mert te nem ismered ezeket.Az étel rendelés és az internetről rendelés is luxus,és természetesen nagyon pesti proli dolog.

Jobban oda figyelnek a kutyák-macskák szállítására mint pl egy taxis a te kényelmedre,elhiheted.

2021. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a reagálást!


Először is, a kérdés komoly, nem vicc

Van kocsim, de csak pár éve van jogsim és ilyen távot vagy ehhez hasonlót még nem vezettem, így veszélyesnek tartom.

Ha a szállitás nem működne akkor maximum vonattal mennék érte kb 4,5 óra +4,5 óra tehát összesen 9 órás út lenne minimum kocsival is, ehhez még nincs elég tapasztalatom.

Ezért gondoltam arra, hogy vannak megbízható szállító cégek akik ezzel foglalkoznak, és megfelelő módon hoznák el a kutyust.

2021. aug. 7. 21:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!