Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyust vételezni,...

Szeretnék kutyust vételezni, de az ország másik részén lenne. Így arra gondoltam hogy egyfajta állat házhozszállításért, mint szolgáltatás fizetnék. Tudnátok ehhez megbízható helyet mondani ? Akik ténylegesen vigyázva és odafigyelve hozzák el

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Pont az a proli dolog hogy arra sincs keretetek/lehetőségetek hogy akárhová elmenjetek saját költségen egy kutyáért :D Fogtechnikuskodtok itt a 8500-as szállítási díjjal, és azt prolizzátok aki többszázezret is el tud költeni hogy személyesen jelenjen meg :D

Mellesleg ismerem ezeket a cégeket (a többséget) de egyszerűen nem szorulok a segítségükre.

2021. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezerszer jobban jársz,ha szállíttatod nehogy rá vegyen ez a sok vissza maradott barom arra,hogy a nagy melegben te utazgass.A kutyának se jobb,egy fokkal sem.Vonaton főleg,ott még annyi mozgás tere se lenne mint az autóskennelben.Hordozóban kellene vinned.

Ha a kutya érdekét is nézed és te nem tudsz menni inkább ne vonatoztasd.Sokkal nagyobb stressz,hangosabb is,több az ember is.

2021. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

"Pesti proli dolog"

Az ám 😄 Pest egy gusztustalan pöcegödör, oda nem költöznék. A budai oldal inkább az én világom, bár annak sem minden része...

2021. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Felesleges itt adni a sok buta véleményére.

Ha nem tudsz vagy nem akarsz érte menni nyugodtan szállítasd ki.

A legtöbb gyakorisnak az elektromos roller is felér egy repülő autóval.Jövőbeni újdonság.

2021. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es, ha az eladó is partner ebben,úgy látom ez lenne a legjobb a kutyusnak is. Szerintem aki ezzel foglalkozik, megfelelő környezetet biztosít a kicsi számára és nem rossz élményként éli meg az utazást
2021. aug. 8. 06:52
 16/17 A kérdező kommentje:

köszönöm, úgy gondolom én is hogy ez a legfelelősségteljesebb döntés a kutyus szempontjából is.

Sokkal komfortosabb utazás lenne neki biztosítva,illetve biztonságosabb is szerintem rá nézve.

2021. aug. 12. 12:53
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Na,hogy áll a dolog?
2021. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!