Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem kellenek senkinek a...

Miért nem kellenek senkinek a fekete kutyák?

Figyelt kérdés

A menhelyeken mindig azt mondják hogy a feketék rendszerint rajtuk maradnak, mert szinte senki nem akar fekete kutyát.

Ennek mi az oka?

Szerintem gyönyörű a fekete bunda (is). Meg igazából minden kutyát gyönyörűnek látok, mindegyik úgy tökéletes ahogy van.

Szerintetek a fekete ronda? Vagy mi az oka hogy senki nem fogad örökbe feketét? Gondolom nem valami hülye babona miatt, azt a fekete macskákkal kapcsolatban szokták emlegetni.


2021. aug. 8. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, nyilván van valóságalapja, meg első ránézésre a világosabbak cukibbak lehetnek. De azért nem olyan ritka az hogy valakinek fekete kutyája legyen, sok főként fekete fajta népszerű. pl az egyöntetű fekete német juhászokért odavannak de cane corsoból is jóval több a fekete, mint a kék
2021. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Szóval erős túlzás, hogy a fekete kutyák nem kellenek senkinek.
2021. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Katona Dius ***** válasza:
91%

Én direkt fekete macskát fogadtam be :D

Anyósomnak van egy fekete bundájú németjuhásza. Ő is direkt őt hozta el a tenyésztőtől.

Most 8 hónapos gyönyörű, játékos, bohókás kutyus.

Nem értem ezt a koncepciót, hogy fekete állatot ne. Pedig ismerek pár ilyen embert én is.

Nekem nem ez volt a fő ok, de tény, hogy nekem nagyon praktikus a fekete bundás állat, mert általában fekete nadrág, vagy szoknya van rajtam, és egy világos bundából jövő cica/kutya szőr sokkal jobban látszana :D

2021. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként teknőctarka macskát a feketénél is nehezebb örökbeadni, mert az emberek furának esetleg betegnek hiszik. A fajtatiszta macskáknál meg kuriózum ez a szín és keresett tenyészállatok, mert a teknőctarka macskák bármilyen színű, mintázatú kölyköket tudnak szülni. Érdekes a színgenetikájuk.
2021. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pont teknőctarka az egyik macskám :) Utcáról van, sima házimacska.
2021. aug. 8. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Túlzás, hogy senkinek nem kell a fekete. Például a férjem - aki egyébként Magyarországon élő japán - imádja a sötét színű állatokat, főleg ha az legalább részben magyar fajta. Náluk a fekete szín is mást jelent
2021. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van egy fekete cicám, egy boszorkány annyira rossz , az utcán elütve találtuk.

A fekete pulimixünket is az utcán találtuk, a fekete spánielünket pedig menhelyről hoztuk el. Imádtuk mindegyiket.

2021. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Fekete labimacim van,direkt feketét szerettem volna.Gyönyörű és okos.
2021. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

A menhelyek nyilván a fekete keverékekre gondolnak, nem a fekete fajtajellegű kutyákra.

A felnőtt, fekete keverékeket valóban ritkábban fogadják örökbe, mint a többi kutyát.

2021. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
9-est annyival egészíteném ki, hogy pláne, ha kan. Akkor még kevesebb esélye van.
2021. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!