Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan fajta, ami nem...

Van olyan fajta, ami nem bírja a szobakenelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nincs.
2021. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Attol fugg, hogy mennyi idore zarod be, es fokozatosan szoktattad-e hozza.

Szerintem nincs fajtahoz kotve, egyik kutya se birja, ha tul sokaig vagy tul hirtelen zarjak be.

2021. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyik sem bírja, inkább tűri. Vannak fajták, amik kevésbé tűrnék, bele is bolondulnának.
2021. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy normális szoktatás ellenére se viseli jól.


A mudiról hallottam, hogy nem bírja a bezártságot. Ez mennyire igaz?

2021. aug. 12. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Teljes mértékben.

A munkakutyák, főleg az olyan nagy szabadságvággyal rendelkező kutyák, mint az agarak, a terelők, a pásztorkutyák, gyűlölni fogják ha bezárják őket és akár el is vadulhatnak.

2021. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt sokan nem tudjak, hogy mi az szobakennel es mi is a celja. A kutya nincs 0-24-ben bezarva! Hogy vadulna mar el 5-os? Max akkor, ha valami szuk kennelben vagy megkotve eli le az eletet, max odadobsz ele egy kis kajat es ennyi. Na akkor elhiszem, ha a kutya agressziv, es meg is ertem.


Nalunk a kutya szeret oda elvonulni, bezarni viszont csak akkor szoktam max 1 orara, ha felmosok, mert nem akarom, hogy foltosan szaradjon meg a padlo. Mi speciel csak erre hasznaljuk a kennelt bent.

2021. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen fajta. Normál esetben, normál tartás mellett a kutya megtanulja, hogy ott pihenni kell.
2021. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedek vannak akik nem képesek elviselni az idegrendszerük és/vagy a hiányos nevelés, szoktatás miatt.


El kell csak menni egy kiállításra, van ott minden féle kutya, de az összes kennelben kb napi 5-6 órán keresztül. Persze más versenyeken is szobakennelekbe rakják a kutyákat, amikor nem futnak, dolgoznak.

2021. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!