Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napig oké a hasmenés...

Hány napig oké a hasmenés tápváltás után?

Figyelt kérdés

14 éves Beagle mix kutyusomnak jót akartam, és leváltottam a Brit premium chicken tápot brit care senior tápra. Kevertem is rizzsel, első 1-2 nap nem ment a hasa, 3-4. napon viszont igen, pedig tegnap több rizst is adtam csórinak.


Utoljára akkor láttam ilyet amikor nagyanyám pedigreejét megette..


Lehetséges, hogy nem jó neki ez a táp annak ellenére, hogy hipoallergén?


Hagyjam inkább, és adjam a régit? Totál megbántam, minden oké volt, csak gondoltam már hátha többet tud a senior táp. :(


2021. aug. 14. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, az előzőben csirke volt, ebben meg bárány.. lehet azzal van a gond ?
2021. aug. 14. 08:44
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Pont, hogy a csirkével lenne gond, hamár. Fokozatosan kellett volna átszoktasd, pont ezért, ami be is következett :( Hívd föl az állatorvost, hogy mitévő legyél, visszaállj-e a régire és a fokozatosság elvét betartva újra nekifuss az új tápnak pl, vagy hanyagold a váltást. Most mindenesetre Simbyoticot, vagy valami probiotikumot adj neki, ebben is segít az állatorvos, van annak egy nagyobb kiszerelésű, gazdaságos változata.
2021. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha ma nem hagyja abba, akkor mindenképp meglátogatjuk a dokit, már csak azért is hogy kiderítse, hogy biztosan ettől van-e? De elég véletlen egybeesés lenne ha más okozná.


És tényleg tegnap sok rizst adtam neki ahogy kell, mégis sok kicsi hasmenése van. Sokszor kicsit ürít, biztos nem kellemes.


Ettől függetlenül ugyanolyan kucuétvágya van, és rohangál.


A fő gond az volt, hogy késett a szállítás, és nem tudtam már a régivel keverni, mert elfogyott mire megjött az új, és inkább rizzsel kevertem..

2021. aug. 14. 09:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére a kérdésem kiírása óta nem volt egyáltalán hasmenés, remélem már nem lesz gond.
2021. aug. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!