Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illik hozzám?

Milyen fajta kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
nagy kertünk van, energikus forma vagyok és ha lehet nagytestű kutyát szeretnék. segítsetek! melyik a legideálsabb faj?
2010. aug. 29. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
farkaskutya, németjuhász, beagle, dalmata, puli....? az utolsó kettő nagyon kedves fajta!!!!
2010. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Ez az informaci igy keves. Van kutyastapasztalatod?

Hol lenne tartva udvaron vagy lakasban? Orzo/vedo tipust szeretnel, vagy idegenekkel is baratkozosat?


Bocs, hogy igy irok csak nincsen ekezet a laptopomon.

2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem a labrador

nagy kutya, nagyon játékos, tehát vele sokat kell foglalkozni hogy kifáraszd vagy valami, hogy lenyugodjon, és teis lefáradsz tőle, meg kinti kutya és az csak jó ha van kert

2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vagy golden retriever..azis ugyanolyan amit az előbb irtam
2010. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
bullmasztif, németjuhász,Leonbergi,Tibeti masztiff,Border Collie...?
2010. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Első: milyen az a farkaskutya? Ír farkas, vagy csehszlovák farkaseb?


Én az utolsóhoz hasonlóan a Tibeti masztifot mondanám, remek fajta.


De mondok még párat: Cane Corso, Kanári szigeteki kutya, Argentín dog,Rhodesian Ridgeback, Fekete Terrier, airedale terrier, óriás Schnautzer.

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

örök hálám minden válaszadónak!

Van kutyatapasztalatom, volt egy beaglenk meg egy német dogunk.

2010. aug. 29. 19:24
 8/19 A kérdező kommentje:
legyen őrző/védő, de ne ugorjon rá minden emberre, aki mondjuk csak barátilag lökdös... mindenféleképpen a kertben tartanánk!
2010. aug. 29. 19:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Nemet juhászkutya, Malinois, Groenandael, Laekenois, Tervueren, Rottweiler (a hírekkel ellentétben nekem mar volt 3 Rotim mindegyik nagyon aranyos volt, csak jó tenyésztőtől kell venni), Dobermann.
2010. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a boxer jó választás lenne, imád a gazdival sportolni, de ugyanakkor szeret lustálkodni is. Igaz annyi hátránya van, hogy a melegebbet nehezebben viseli mint a többi kutya a turci orra miatt.
2010. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!