Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 honapos goldinak milyen...

5 honapos goldinak milyen tapot ajanlotok? Eddig josera family plust kapott, de elkezdett menni tole a hasa. Lassan elfogy (ez a 2. zacsi) es szeretnenk neki valtani. Kozepkategorias legyen, magas hustartalmu. Tehat ne egy pedigree.

Figyelt kérdés
Ezeket neztuk neki ki eddig: Happy dog junior barany-rizs, Bosch junior barany-rizs, Eukanuba puppy barany-rizs. Esetleg velemenyek rola? Vagy ajanlas?

2021. aug. 19. 12:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
66%
Szia,az eukanuba nem rossz,illetve van brit care tap is az is jo minosegu,happy dog is jo lehet de nem a "happy dog natur crock" szeria hanem a superpremium tapcsalad.
2021. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Bármelyik jó lehet, ki kell próbálni, a kutyusnak beválik-e.

Én két goldim evett Josera Kids-t és Youngstar-t is, meg Happy Dog Babyt és Juniort is, meg Eukanuba Puppy Large-t meg ami még nagyon jó, az a Brit Premium Large Junior, 45% hús és csak 700-800 ft/kg, imádták.

De amúgy mindegyik jó volt, csak mindenki másikat ajánlott, ezért nem tudtam dönteni. Kipróbáltam mindet, persze nem egyszerre. Másfél évig ettek kölyöktápot, addig végig próbáltuk ezt a 6-ot.

2021. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat :))
2021. aug. 19. 13:42
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Barf
2021. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Bosch egy jó márka, gabonamentes, olcsó, magas hústartalamom. A középkategóriás tápok között van, de szerintem a felső kategória határait súrolja.
2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Brit,annak van több fajtája is.Premium,Care,Sport..

Sokan etetnek vele,én hamarabb adnám ezt a kutyámnak,ha közép kategóriással etetnék,mint a többit.Ár-érték arányban az egyik legjobb.

2021. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Miért lettem lepontozva?? Azért mert nem egy népszerű márka a Bosch, hidd el kérdező, nagyon jó. 5-ös vagyok...
2021. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%

Én miért lettem lepontozva?Jah, mert nem az ipari hulladékot ajánlottam?

Bocsikaaaaa

2021. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

1.Mert a barf b*szottul nem egy táp márka.Tápot keres,nem etetési útmutatót.


2.A Bosch táp minden csak nem felső kategóriát súroló táp.

Nem rossz,de nem kell túl ajnározni csak mert azzal etetsz.Közép kategória alja.


Én ezért pontoztam le.Lehet ajánlani,de félrevezetni vagy eltéríteni a kívánt etetéstől a kérdezőt nem kell.

2021. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit :((
2021. aug. 19. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!