Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mivel eteti meg a kutyájáva...

Ki mivel eteti meg a kutyájával a kapszuláját?

Figyelt kérdés

Kúra szerűen kap most gyógyszert, de kapszula és nem rágó tabletta. Parízerrel próbáltam, hogy gyors lecsússzon neki, de elkezdte rágni, illetve kiköpte. Tehát igazából szépen elrágta, ami ugye nem jó, mert nem véletlen nem rágó kapszula a neve.


Este még megpróbálom, hogy a kenyér belibe egy gombócba rakom és a parízerrel együtt megeszi e egyben, azt majd este megírom.


Addig is kérnék szépen ötleteket, hogy mivel vagy hogyan lehetne, ami nem körülményes. Valami étellel mindenképpen. Konzerv kilőve.



2021. aug. 21. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egy kis májkrémbe beletuszkolni a kapszulát úgy egyből lefogja nyelni.
2021. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy mekkora a kapszula és mekkora a kutya…

Egy bernáthegyi egy közepes vagy nagyobbacska kapszulát is simán lengyel valami lágyabb állagú kajával…

Pl. nedves konzerv vagy májkrém.


De egy Yorki már nem hiszem.

Annak szét kell szedni és rászorni a port…

Tudom hogy nem erre van kitalálva, de szerintem nincs jó megoldás.

2021. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Levágok egy 2cm-s kolbászt, beleszúrok és belenyomom a kapszulát.
2021. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jutalom falatot dobom elkapja és gondolkozás nélkül le is nyeli abban a pillanatban.

Jutalom falat - gyógyszer - jutalom falat gyorsan dobva és fel sem tűnik neki :D

2021. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Labrador és a kapszula akkora, mint az emberi magnézium kapszula.

A virslin gondolkodtam még.

Köszönöm az eddigi válaszokat, kipróbálom őket.

2021. aug. 21. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Abba tedd bele amit nagyon szeret:)
2021. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Dugd le a torkán.
2021. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Bedobom a szájába és beöntök vizet, ösztönből lenyeli.
2021. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőt biztosan nem csinálnám, a legvégső esetben is a nyelve hátuljára tenném és becsuknám a száját, hogy lenyelje, de szerencsére a kenőmájassal nagyon szépen lenyeli.
2021. aug. 21. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Én akkor alkalmaztam ezt, amikor már tartósan kellett napi többször gyógyszerezni és a jutalomfalatot, májkrémet, kolbászt, egyebet már nem fogadta el. Egy perc múlva már el is felejtette. De megértem, ha nem visz rá a lélek, én is nehezen vettem rá magam.
2021. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!