Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ettol baja a kutyamnak?

Lehet ettol baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés

sziasztok. az idiota hugom az asztalon hagyott 4 fogpiszkalot, a szeket kihuzva hagyta ott. kimentunk az udvarra, es amikor bejottunk lattuk, hogy egy fel fogpiszkan kivul a tobbit megette. 3 eves csivavarol van szo

tiszta ideg vagyok miatta. valoszinuleg szetragta es ugy ette meg. lehet ettol barmi baja?

allatorvost hivtam, de nem veszi fel. kis faluban lakok, a kocsit elvitte apam, majd csak keson jon haza, nekem se jogsim se semmi ismeretsegem aki eltudna vinni kisallatkorhazba vagy barhova.

nagyon aggodom miatta


2021. aug. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván összerágta majd kijön ha eddig nem lett baja szerintem már nem is lesz. Igaz nekem vizslám van és a fadarbokat rágcsálja semmi baja nincs tőle.
2021. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Szerintem nem lesz komoly baja, de jó lenne elvinni állatorvoshoz, ő tud biztosat mondani.
2021. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Simán keresztbefordulhat bárhol, átszúrhatja a gyomrot, a beleket…én nem kockáztatnék.
2021. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kicsi kutyában szinte biztos,hogy kárt tehet.Kb akkora a fogpiszkáló mint a gyomra átmérője,ha nem nagyobb..

Ergo ha ketté rágta vagy több felé is nagy gondokat okozhat,akkor is ha elkezdi vissza hányni.

Én sűrgősen keresnék megoldást orvosra.Taxi,szomszéd,ismerősök,gyalog,bármi.


De ezek után érdemes lenne figyelmet fordítani a kutya nevelésre,mi az,hogy felmászik a bútorokra,az asztalra és bármit is levesz..?

2021. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett vele valami?
2021. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!