Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutyus?

Ez milyen fajta kutyus?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem jól csináltam nem nagyon értek az ilyen kép feltöltős linkeléshez.


2021. aug. 24. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon GMO - photoshopnak nézem szegényt!

Biztos minden gazdihoz szólni akartak, igyekeztek vmi semleges képet összehozni.

A feje felső fele hörcsögé, alsó fele West Highland White terrieré

A nyakán a pöttyöket akár egy JackRusseltől is kaphatta.

A nyaka pöttymentes részét mondjuk egy simaszőrű foxitól

A fehér fülét pumitól örökölte,

a bal füle meg a "mosolya" pedig .... a tiéd lehet. : )


Baromi félresikerült példány szegény, no!

Ha élő állat fotója, nem plüssé, akkor új fajta, de FCI-nek meg ne mutasd,

mert még képes lenne elismerni önálló fajtának!

2021. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tescoba fotóztam egy labda címkéje 🤣 nagyon megtetszett elég jól sikerült akkor. Van esetleg hasonló fajta kutyus? Láttam hasonlót egy kozmetika oldalán de gondolom hogy keverék. Fajtatisztaként érdekelne hogy van-e.
2021. aug. 29. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyenről nem tudok. Szerintem nem is fajtatiszta, tényleg valami mix.

Keress oldalakat, ahol kis termetű kutyusokat írnak le: hogyan tartsd, mennyit kell rá fordítani, mik a fajta jellemző betegségei, hová tennéd, mennyit tudsz foglalkozni vele, mennyit lennétek együtt, és a többi.

Ha komolyan gondolod, akkor nézz körül alaposan, mert sok a lelkiismeretlen szaporító. Azért ne úgy válassz , hogy ráböksz valamelyikre. Valami konkrét elképzelésed nincsen?

[link]

2021. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van kutyusom. Yorki lány.

Megtetszett nagyon és elfogadnám mellé társnak mert ő nagyon barátságos kislány és igényli a társaságot de az sem baj ha nem találok ilyen kutyust mert sokat megyünk közösségbe és így nincs hanyagolva barátilag. :)

2021. aug. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!