Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes méretű társasági...

Közepes méretű társasági kutyafajták?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

A társasági kutyák (9.fajta csoport) kis termetűek.


Uszkár (minden méretben) az egyetlen ami talán még közepes (standard) méretben is társasági kutya.

De kiváló társaságot nyújtanak egyes agarak is,habár azok már inkább nagy testűek.(afgán,perzsa agár)

2021. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. aug. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Minden kutya társas lény.
2021. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Főleg, akik idióta emberek társaságát tapasztalták és utcán vagy sintértelepen szenvednek.
2021. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
2021. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen, minden kutya társas lény, de a társasági kutya nem azt jelenti hogy társas lény.

Amúgy én is úgy tudom, hogy a társasági kutyák a kistestű, úgy nevezett ölebek. Közepes testűből én is csak az uszkárt mondanám.

2021. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Az uszkar viszont meglephet. Intelligens kutya, nagy mozgásigénnyel. Taníthatóságban a másodikak, rögtön a border collie-l után.


Én a helyedben megpróbálnám megfogalmazni, mi az, amire vágyok, mi az, amit tudok nyújtani a kutyának, mi az, ami nem zavar, mi az, ami tabu és ez alapján kérnék fajta ajánlásokat.


Ez esetben a menhelyi kutyát is jó ötletnek tartom. A fentieket ugyanúgy meg kell fogalmaznod, de a nagy számok törvénye alapján simán találhatsz olyan egyedet, akivel összeilletek.

2021. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!