Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legfélelmeteseb...

Melyik kutya a legfélelmetesebb az ALÁBBIAK közül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 12:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%
én ismerek egy dobbermannt és füttyre hallgat. bárki fütyül arra hallgat.
2021. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
12%
Kinek mi a félelmetes. Nekem pl ezek közül egyik se, ha jólnevelten, gazdájuk mellett és pórázon jönnek szembe velem az utcán. Ellenben múltkor kutyasétáltatás közben egy uszkár talált meg minket, póráz nem volt rajta, gazdája a hét tengeren túl. Veszettül ugatott és vicsorgott az enyémre (német juhász keverék), és igencsak megugrott a szívverésem, mire odabaktatott a csaj (az uszkár gazdája) és vigyorogva közölte, hogy "nyugi, még nem bántott senkit". Hát kösz...
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem érti hogy külsőről beszléünk xD
2021. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem szavaztam, mert szerintem mindegyik félelmetes. A nagytestűek azért mert hatalmas és egy lökéssel a földön lennék, a kisebb testű mint az amstaff meg a széles erős állkapcsa miatt.

Mondjuk nekem is ilyen szempontból ijesztő kutyám van, de ettől függetlenül ha találkozok az úton más ilyesmi kutyával, inkább megkerülöm.

2021. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom kinek mi a felelmetes, de minket altalaban messzirol kerulni szoktak :) Kozepazsiaim van. Amikor meglatnak minket, mar messzirol megy a panikolas - odahivjak a kutyaikat, mindenki porazra teszi a kutyajat ... van aki inkabb megfordul es megy visszafele :) (sok hulye ember van!)


Pedig az en kutyam tok jofej, en is figyelek a dolgokra - tehat a panikra senkinek semmi oka ... az csak van, a latvanytol :)))

2021. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

15

Te hogy szimplán hülye vagy, vagy szórakozol?

2021. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Biztos igazad van a magad modjan :))) Edes-kedves 16-os ... oszt azt senki nem mondta, hogy ne foglalkozz a masikkal? Vagy csak nem tudod megerteni? :DDD
2021. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
#15 attól, hogy te élvezed hogy mások félnek a kutyádtól még senki nem lesz hülye. Mindenki mástól fél, amivel nincs is probléma, de a stílusodból ítélve én se lennék benne biztos hogy a kutyád nem csak veled jó fej mivel a gazdája vagy.
2021. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Roti ♥

2021. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Felháborító,nem látok csivavát és vértacskót.
2021. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!