Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legfélelmeteseb...

Melyik kutya a legfélelmetesebb az ALÁBBIAK közül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%

Nekem ez a legfélelmetesebb:

[link]

2021. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%

A listából választottam, ha megengedsz egy kis kiegészítést, szerintem ez a fajta még félelmetesebb a felsoroltaknál:

https://www.youtube.com/watch?v=V1cE9xbhpHM&ab_channel=DogCa..

2021. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
26%
Roti??? Attól függ milyen rotit “fogsz ki” meg hogy van nevelve. Nekünk gyerek koromba az volt. Fiú és Rocky volt a neve. Szintén ugyanez rokonoknak. Nekik be ment szólni a kaputól ha érkezett valaki. Ő tanított meg járni. Ha hihetetlen ha nem. Engem kutya tanított meg járni :D a mi Rotink is nagyon okos volt. Szerelmes voltam belé. Volt jó pár kutyánk de Roky az Roky volt. Egyszer apa kapott egy lány kutyát mellé nyilván Roti volt. Gina volt a neve . Na ő borzalom volt. Nagyon vad és utált engem. Látszott a szemén hogy a pokolba kíván. :D pedig sosem kínoztam a kutyákat. Na mindegy a lényeg hogy szerintem ha kicsi kora óta velünk van és jó nevelést kap egyáltalán nem problémás és szerintem ez minden kutyára igaz. Persze van olyan aki úgy született hogy bunkó.én nekem nagyon szép emlékeim vannak Rokyról és ha nagy kutyát szeretnék valaha akkor az biztos roti lesz… :)
2021. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
28%
Egyik sem az.
2021. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a legtöbb szavazatot a "Neveletlen" fajta kapná.
2021. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!