Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya párzás után hogy...

Kan kutya párzás után hogy viselkedik? Ez volt az első pároztatása. Kicsit izgága azóta, plusz 2x hányt ilyen vízszerűt. 😖😭 Kicsit ideges vagyok. 😖🙏

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Hátömm... nem tudom miért hányt a kutyád, mármint elméletileg ez teljesen normális dolog a kutyáknak, hogy szaporodnak, nem tudom miért társult nálatok emellé a hányás is, de szerintem csak hívd fel a dokit, és mindenesetre csak kérdezz rá, mi nem fogunk tudni kielégítő választ adni erre, emellett szerintem alapvető dolog, hogy ha valami ilyen miatt idegesek vagyunk, azonnal hívjuk az állatorvost, és minimum megkérdezzük tőle, hogy mit tegyünk.
2021. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Elég sok videó van fent a neten, hogy a blöki kefélés közben is elhányja magát.
2021. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 igen. A kérdés feltétele után utána olvastam és ott is írták hogy a kankutya izgalom hatására kihányhatja a gyomortartalmát.
2021. szept. 1. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Miert szaporitasz? :(
2021. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Milyen fajta?
2021. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem szaporítanál, nem történne ilyen. Ja, és kevesebb kiskutya nőne fel menhelyeken. Szívtelen vagy, ez már tény.
2021. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
most hogy kapott szaporító válaszokat, milyen csendben van..
2021. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Mi a rossebért lettem le pontozva azért mert megkérdeztem milyen fajta kutyáról van szó ?? Azta mindenkit
2021. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dolgozni mertem azért voltam csendben. :)

Es bishon kisfiúról van szó, 3 éves. Egyik ismerősömnek van kislány kutyija, ő szerette volna h alennének kicsik! Sem pénzt, sem ajándékot nem fogadtam el cserébe, és az én kiskutyám ezt követően ivartalanítva lesz! Köszönöm a hasznos, és haszontalan válaszokat.

2021. szept. 2. 04:38
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdekel senkit hogy kérsz-e érte valamit, szaporítók vagytok mind a ketten.
2021. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!