Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mi lett a szemével? Reg...

Vajon mi lett a szemével? Reggel még semmi nem látszott rajta csak kissé pirosabb volt, de nem vészesen, és délutánra mire hazaértem ez fogadott , mi lehet ez? Állatorvost már hívtam de még nincs időpontja

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 3. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Bármi lehet, toklász, belenézett valamibe, belekapott, stb.

Nem tudom milyen időpontról beszélsz, fogni kell a kutyát és el kell vinni egy jól felszerelt rendelőbe, a szeme világa nem játék.

A múltkor az enyém belenézett valami élesbe, mint utóbb kiderült, megsérült a kötőhártyája, egy óra alatt ott voltam az orvosnál, a szeme világa nem játék. Két hétig jártunk vele orvoshoz mire azt mondták, gyógyult.

2021. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Talan kereshetnel egy olyan orvost, aki rovid idon belul (azonnal!) foglalkozik a kutyaddal!!!
2021. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Az be van gyulladva,cseszettül fog neki viszketni és fájni.Kell rá gallér mielőtt kivakarja.

Nem látok sérülést így nincs belekapva.Csípve lehet,irritáció (bele ment valami,és rádagadt a bőr) vagy valami allergia.

2021. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem minél hamarabb sikerül időpontot szerezned. Nem tudom mi az, abban nem tudok segíteni.


Az én kutyámnak kötőhártya gyulladása volt ami teljesen más, máshogy is nézett ki, felhívtam az orvost azt mondta az napra nincs időpontja, teli van, viszont szem problémával nem szabad várni egy napot; így a rendelés végére vigyem oda, amikor már nincs senki. Szóval ezért írtam, hogy szerezz minél hamarabb időpontot.

2021. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Hármas nem lát sérülést, hát így már mindjárt más.

Igaz, hogy a orvos is csak fluoreszcens festéssel látja a kötőhártya sérülést, meg félórán át tartó manuális nyomorgatással keresi benne a toklászt, de hármasnak elég egy rossz felbontású kép a diagnózishoz. Tényleg, elismerésem.

2021. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy macska kapott volna bele azt már látnánk,laikus szemmel is.

Az meg,hogy egy géppel már mit fog látni más kérdés,a szemmel látható sérüléseket zártam ki.De nyugodtan lehetsz szokás szerint egy büdös bunkó és kiforgathatod a szavaimat,kötekedhetsz ha ettől jobb kedved van.


Az ott akármi van vele be van gyulladva.A gyulladt szem viszket.

Puszta logika.De úgyis elviszi állatorvoshoz,és meg fogja tudni,hogy pontosan mi baja van.

2021. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Cherry eye. Magyarul cseresznyeszem.
2021. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!