Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valami Doberman sajátosság,...

Ez valami Doberman sajátosság, vagy más kutya is megcsinálja?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OgdttKGgvlg


Szó szerint lopakodik! :D És több ilyen videót is láttam, de mindbe Doberman volt. Ez náluk valami "ösztönszerű" vagy be van nekik tanítva? Más kutyákról nem láttam ilyen videót a dobiknak meg annyira jól is áll! :D


Köszi a válaszokat!


2010. aug. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
okos kutya, úgy vigyázba vágja magát a "sit!" parancsra hogy öröm nézni.
2010. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém is lopakodiik pedig az enyém nem valami észlény(amstaff)
2010. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó videó!!!!!:D Haláli eza kutya:D nagyon komolyan nyomja:) Az én kutyám egy német juhász, hasonló settenkedést ő is produkál, de nem parancsra, és nem így:) Bár hasonlóan gyorsan ül le ő is, de eza videő!!!:D nagy csibész:D

Ezt szerintem direk ezeknek a kutyáknak találták ki. Pont aazért, mert egy nagyon okos fajta, és olyan igazi kis ördögi kinézete van:) sok filmben játszottak már gonosz kutyát, pedig egyáltalán nem gonoszak, ebből a videóból is kiderül. Ül, mint a oarancsoilat:)

2010. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon édes. az én kutyám is szokott lopakodni, ő parson russell. de neki a támadási módja elég sajátos... ezt meg kell nézni: http://www.youtube.com/watch?v=fkLdJlo-Zrk
2010. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) A kis Parson tényleg tündéri ezzel a lábfelemeléssel :D
2010. aug. 31. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is lopkodnak, ha épp az egyik bambul valahova, a másik meg szeretne játszani. Akkor tisztes távolból figyeli, lassan , óvatosan ,bevadássza, aztán ráugrik. Irtó jó fejek:)
2010. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!