Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon főzősös kutyaetetők,...

Otthon főzősös kutyaetetők, milyen, mekkora kutyát etettek, mi a receptetek, hogy vált be mekkora időtávlatban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a barf meg a sima főzést keverve...Mármint kap nyers húst csontot stb..De van mikor megfőzöm a húst és mondjuk köret rizs(az könnyen emészthető) Akkor is azért főzöm meg mert a nyers hús főtt rizzsel szerintem nem passzol..Persze mellé zöldség: sárgarépa, brokkoli stb... Amstaffot etetünk közepes testű!
2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi ha esetleg ugyanaz a Kérdező vagy, de épp most írtam regényt (pedig amúgy nem szoktam:)) ebben a témában ide:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11338707-mel..

9-10 válaszom át is másolhatnám ide, de inkább így oldom meg.:)

2021. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nagy amstaffot etetek. Gabonat (rizs krumpli teszta piza) SOHA nem kap.

Nyersen es fozok is.

Leves nedves legyen.

Zsirt szedd le. A levesrol is.


Csontot minden nap nyersen 2x .


Kajat a szupermarketbol. Amit en is mwgeszek. Alig koltok ra vmit.

Csirket azarnyast sose kap. Csak emlosoket.

2021. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
2: Amúgy én is grammozgatok már túlzásba viszem de amúgy is szeretek főzni méricskélni, porciózni, adagolni sokan mondják mit méregeted stb...De nem tudom szeretem a precizitást...:D
2021. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
4-es! Engem is szinte mindig kinevetnek. Magunk ételére már ennyire nem figyelek oda!:) De a "Kicsikém" étkezéséért jobban felelős vagyok, mert nem dönthet, azt eszi, amit kap.🤗 Igaz ez minden -főleg fejlődésben lévő- szervezetre.
2021. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Kozepazsiaim van es rendes kajakat fozok neki amibol en is szoktam enni, csak kihagyom a kutyanak nem jo dolgokat.


Favorit a marhafarokbol fozott husleves rengeteg zoldseggel, de surun csinalok neki toltottdagadot amit tele tomok zodsegekkel ... oldalast is szoktam neki sutni de termeszetesen azt is zoldsegagyon.


Akkora mennyiseget fozok mint ha nagycsalados lennek :) ... pedig csak ketten vagyunk a kutyammal.


Korabban tapot kapott mint a legtobb kutya, de tulzottan hizott tole es nyaron elofordult, hogy egy kicsit megbuggyant a konzerv ... akkor szazezreket koltottem orvosra - ekkor tertem at a sajat keszitesu kajara.

2021. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két óriástestűt aés egy nagytestűt etetek. Nyers és főzött keveréke. Baromfi többnyire nyersen, kivéve ha a mi kajánkból kapnak (egész farhát fejjel-nyakkal, szárny, belsőség. Sertés, többnyire belsőség, csakis főzve. Marha belsőség nyersen. Kapnak hozzá némi zöldséget-gyümölcsöt (főleg répát és almát) néha egy kis ballasztot megfőzve (rizs, roppantott zab, stb.)

A kutyáim egész életükben egészségesek voltak. Az egyik óriás 13 éves, ő már azért inkább csak házat őrizni kel fel, de ez már matuzsálemi kor. A 11 éves nagytestű kutyám teljesen fitt, de ő eleve olyan fajta. Az öreggel egészségügyi sétákra megyünk, a két fiatalabb kutyával (a harmadik 5 éves) heti szinten 4-6 alkalommal 10-15km gyors séta. Tavasszal még az öreg is bírta, de kezdett sok lenni neki mind a táv, mind a tempó.

2021. szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!