Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etikus dolog kutyákkal patkány...

Etikus dolog kutyákkal patkányt írtani?

Figyelt kérdés
Ismerek valakit aki ezt csinálja de nem tudom mit gondoljak róla. A kutya meg is sérülhet és összeszedhet valamilyen fertőzést a patkánytól. Én nem értek ehhez a témához és jó lenne valaki olyan válasza aki többet tud erről. Ti mit gondoltok erről?
2021. szept. 13. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha kutya van a háznál, akkor a patkány nem mer bejönni.
2021. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

A kérdést sem értem.

Középiskolában elvileg tanítják, hogy nem túl sok zoonózis van. Ha ezeket kivédi a kutya gazdája, tehát védekezik ellene, milyen fertőzésről is beszélünk?

2021. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a kutyak sztem kifejezetten elvezik. Pl a kis jack russellek. En lattam mar video hogyan mennek be patkanyfeszekbe a vadaszgorenyek, meg kutyak. Sztem elik.
2021. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, mond valamit, hogy MUNKAKUTYA.

Azt csinálják, amire genetikailag kódolva vannak.

Ilyen módon meglehet kérdőjelezni, hogy etikus-e a bombakereső kutyákat, a rendőrségnél dolgozó kutyákat, a határvédelemnél dolgozó kutyákat,a medveölő kutyákat ,stb dolgoztatni, hiszen az életükkel játszanak.

2021. szept. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
A kutyák élvezik, a patkányok kevésbé.
2021. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

4es megfogta a lényeget.

Most tőlünk kérdezed amúgy, hogy mit gondolj? Azt amit akarsz, ha tetszik tetszik ha nem nem.

2021. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Kotorékebek direkt erre lettek kitenyésztve.
2021. szept. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
a stefim olyan büszkén mászkál 15centis patival mintha erzsbetkirálynö lenne.
2021. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit azért meglepődtem... Macskánál egyértelmű, hogy egérfogó, jó neki, élvezi, stb, de kutyánál ahol direkt fajok vannak vadászatra kitenyésztve, azoknál megkérdőjelezhető? :D
2021. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
látnád ahogy a stefi felugrik a merci vito motorháztetejére és roppantja a gerincet. na az komoly
2021. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!