Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a tápok? az évtized...

Milyen ez a tápok? az évtized legbarátibb árú tápjai?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


[link]



egy ilyet is láttam, nem tudom hogy ugyanaz-e, szerintem igen



[link]


2021. szept. 17. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami a boltot illeti a pozítív vélemények mellé jó sok negatív is jut:

"Az árukeresőn a legolcsóbb áron hirdették a terméket, az oldalukra látogatva már más ára volt a terméknek (természetesen drágább)."


"A megrendelt termek nem volt keszleten. Vartam ket hetet, mire kertem, hogy utaljak vissza a penzt. Harom telefonhivas es emlekezteto kellett hozza, hogy visszakapjam a termek arat es meg egy bocsanatot sem kaptam.... : /"


"Az árukeresőn a legolcsóbban hírdetett terméket 3 hete megrendeltem. Kosárba tudtam tenni annak ellenére, hogy másnap megírták, hogy nincs is készleten. Lehetőségem, hogy várhatok a következő hétig, vagy törlölhetik a rendelésemet. A várakozást választottam.... azóta az érdeklődésemre választ sem kapok."

2021. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak óvatosan velük, és csak utánvéttel.
2021. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!