Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy tápon a kutyának 300g...

Ha egy tápon a kutyának 300g van felírva adagnak, akkor annyit kell adni minden étkezéskor vagy le kell bontani a 300-at reggelire, ebédre és vacsira? Kölyökkutyáról van szó Royal canin medium junior tápot fog kapni

Figyelt kérdés
Még most érkezik hozzánk és szeretnék mindent is tudni!
2021. szept. 17. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a napi adag van megadva, el kell osztani.
2021. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Uh,a Royal Canin nem valami jó választás.

De igen,ezt az adagot kell kölyöknek 3 felé osztani.

Szabad tudni milyen fajta,hogy máris 300g az adagja? Medium,szóval gondolom már most sem olyan picike,mint az én 8kg-os felnőtt kutyám,az annyira takarékon van,hogy 100g a napi adagja :D

2021. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Royal canint kapott az elozo helyen is? Ha igen, akkor addig maradhat, amig fokozatosan hozza nem szoktatod az uj taphoz. Egyebkent meg ne ezzel etess, nevetsegesen rossz minoseg az arahoz kepest. Mindig nezd meg az osszetevoket.
2021. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát,ha ezzel akar had etessen vele,én is csak megjegyeztem,hogy nem a legjobb választás ilyen magas áron ezt venni.Jó,hogy nem már kötelezed arra,hogy mást vegyen mert szerinted nem jó (szerintem se,de tanácsot illik adni,nem parancsot osztogatni)..:D
2021. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Etessen vele, ha nem zavarja, hogy konkretan ebben a tapban meg ertekelheto husmennyiseg sincs. Engem mondjuk ez zavarna, de persze ez en vagyok :D

Bocsi, nem akartam en utasitani senkit, csak segiteni, de nyilvan, mindenki azt csinal, amit akar.

2021. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Berni pásztor kutyus, mit ajánlotok, ahonnan hoztuk ott breederline-t kapott
2021. szept. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!