Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért idegesíti?

Miért idegesíti?

Figyelt kérdés

Van két kutyám. Az egyik még kicsi,folyton játszana. Ha elkezdi nyalogatni a nagyobbat vagy ráfekszik stb akkor a nagy megtámadja! Nem vérre menő egyáltalán, inkább csak a földre küldi és morogja,a kicsi meg ijedtében visít... Mit tehetnék?

A nevelésen kívül,mert azon vagyok régóta. Olyanok válaszát várom akiknél előfordult ilyen és nem az okoskodókét... Köszönöm


2021. szept. 19. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert idegesítő neki a kicsi. :D


Olyan mintha te csinálnál valamit és egy kis gyerek egész nap menne utánad, hogy játssz vele. A nagy rászól, hogy hagyja békén.

2021. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor normálisnak mondható?

Nyilván gondoltam én is rá,csak azt nem tudtam,hogy másnál is előfordul-e ilyen apró dolgokért is

2021. szept. 19. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy egyértelmű jelét adja a kicsinek,hogy hagyja békén. A visítás kiskutya szokás. Nincs jelentősége.
2021. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2021. szept. 19. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet apró dolognak tűnik, írtad, hogy ráfekszik. Lehet a nagy pont aludna, pihenne és akkor megy oda a kicsi.


Nem bántja csak rászól, nincs gond, majd megtanulja a kicsi. A másik kutyád nem tudom hány éves, de gondolom pár évvel mindenképpen idősebb, addig el volt egyedül nyugodtan, most meg valaki folyton megy utána. :)

2021. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy nem. 11 hónapos lesz holnap,kb. fél éves koráig másik kutyával nőtt fel. Sajnos ő elment hirtelen közülünk, és láttuk,hogy nem jó neki egyedül,el volt veszve.

Köszönöm a segítséget, próbálok figyelni a dolgokra és csak akkor beavatkozni ha kicsit eldurvulna a helyzet. Szerencsére sosem a nyakát harapja, a pofáját szokta néha "megmarni" ha ilyen előfordul.

2021. szept. 19. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
És mióta van ott a kicsi kutya?
2021. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, idővel leszoknak majd róla, így "neveli" a nagyobb a kisebbet.
2021. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!