Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ha kistestű kutya...

Mit tehetek ha kistestű kutya bántja (nem csak kergeti, ha elkapja szegény cicának annyi) a macskákat? Ezt persze akkor csinálja ha senki nem látja.

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha senki nem látja, akkor honnan tudjátok? Tehát csak látjátok. Rá kell olyankor szólni.
2021. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Ketrec, amiben tud lakni a kutyi..
2021. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell macskát tartani, főleg nem fogyó eszközként.
2021. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Mikor ott vagytok, jól elvan a macskákkal? (Gondolom nem, max rá tudtok szólni, hogy ne kergesse őket, de akkor sem összebújva alszanak)


Sok kutya ilyen egyébként, a környékbeli macskák meg fogják jegyezni, hogy a ti udvarotokba ne menjenek be.

2021. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
4-es Kinyírja a macskákat. Nem volt világos?
2021. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
"Ha senki nem látja, akkor honnan tudjátok?" Szerintem neked is feltűnne egy halott macska a kertben.
2021. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Ossze kell baratkoztatni a macskakkal es utana mar nem fogja gyilkolaszni oket. Nekem is van kutya-macska parosom es a kutyanak eszebe sem jut bantani a kobor macskakat sem. Ez neveles kerdese!
2021. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

A saját telkeden belül történik ez? Védi a területét,plusz a kutyák nagyrészt utálják a macskákat,ösztönös hogy zavarja és ha elkapja megöli. Nem is értem némelyik embert ezért agyonverni...

Én speciel örülök ha elzavarja őket a kutyám,így is eléggé sokszor szarják össze a kertemet.Benti kutya de ha kint van ő se hagyja.

A macska a gazdája felelőssége, ha kicsapja az utcára vállalja azt,hogy kutya elkapja ,autó elüti és a több, nehogy már a kutyádat bántsd ezért.

Nyugodtan pontozzatok le :)

2021. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
Mit is tehetñél ha egy állat agresszív???Nyilván jönnek majd itt a jajj megkell nevelni a blökit stbstb.De az igazság az hogy agyon kell csapni.Nálam ugyanez volt,beszökött a csirkeólba,kb 70 db szárnyas bánta.Nem gondoltam túl...
2021. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
1-es🤣🤣🤣 Rákell szólni🤣🤣🤣
2021. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!