Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselkedik a kutyátok,...

Hogy viselkedik a kutyátok, bűzmirigy kinyomás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az 1 éves csivavámnak tagnap kinyomta a bűzmirigyét az állatorvos (ez volt az első alkalom). Nagyon hamar végzett az állatorvos. Szegény kiskutyám végig nyüszített közben. Tegnap látszólag semmi baja nem volt a kutyámnak (játszott, evett, ivott). Ma viszont egész nap alszik. Hívtam az állatorvost, azt mondta, hogy semmi baj nincs (rendelési időben inkább átviszem megnézetni).

Hogy viselkedik a kutyátok, bűzmirigy kinyomás után?



2021. szept. 21. 08:57
 1/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Az én kutyámon még nem vettem észre változást, pedig viszonylag rendszeresen kell kinyomni, mert nem ürül magától.


Nem biztos, hogy bármi baja van, ebben az időben én is aludnék, ha lehetne.

De ha megnyugtat mutasd meg a dokinak.

2021. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy,semmit nem befolyásol nála.
2021. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit jobb esetben. Egyébként lehet, nincs baja, ha tovább fokoózdik a helyzet, majd hívjad.
2021. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos fokig fájdalmas művelet (kutyája válogatja), de amint szűnik a nyomás okozta fájdalom, úgy tér minden vissza a régi kerékvágásba.

Az, hogy most szunyál, egyszerűen azt jelzi, hogy fáradt, lazít, nyugodt természetű, nem kell szükségre mennie, lusta, érzi a frontokat...stb.

Ha baj lenne, fájna neki, akkor most biztosan nem aludna.

Nézesd meg dokival, ha gondolod, de nem hinném, hogy bármi probléma lenne.

Ilyen napja van, nincs hancúrozós kedvében.

Ha mégis, szerintem semmiképpen nem lehet összefüggésben a bűzmirigy kinyomásával. Majd írd meg, mi volt a "baj"!

2021. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a kutyád pihen- ez még nem jelenti azt hogy beteg.
2021. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kolyok koraban egyszer-ketszer kellett ilyen beavatkozast csinalni, azota megtanultam a helyes etetest es a szekleturitessel ki is nyomodik magatol ... nem kell ilyennel feltetlenul orvoshoz fordulni.
2021. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak annyi, hogy a tegnapi látogatás az orvosnál kifárasztotta és most piheni ki.


Az én kutyám orvos után mindig alszik meg sóhajtozik :D

2021. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#7! Szerelmes a dokiba, ugye? :D
2021. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha igen, akkor furán mutatja ki. Amikor meglátja, hogy az orvos felé megyünk, úgy kell "kényszeríteni", hogy jöjjön, kb. olyan mintha éppen el akarnám lopni a kutyát, mert mindig vissza akar fordulni, farka behúzva.


Mondjuk mikor ott vagyunk akkor már oké... lehet ezért?! :D

2021. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!