Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet fedeztetni az...

Hogyan lehet fedeztetni az amerikai staffordshiret?

Figyelt kérdés
Van egy kani staffink és szeretnénk fedeztetni Csongrád megyében. Tanácsot szeretnék kérni hol lehet mennyiért milyen mód stb

2021. szept. 21. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek, ne szaporíts...ivartalanításra vidd el.
2021. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Amennyiben tenyészengedéllyel és megfelelő szűrési eredményekkel rendelkezik, meg lehet hirdetni is mint tenyészkant, de általában a szukák gazdái keresik fel a passzoló kan gazdáját.
2021. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani nem szeretnénk
2021. szept. 21. 09:59
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Törzskönyve van? Tenyésztő vagy?

Felír számmal rendelkezel? Ha nem remélem tudod,hogy bűntetnek kutyával való kereskedésért.

A törzskönyv nélküli kutya nem fajtatiszta,keverék kutyát nem lehet szaporítani.

Az első próbálkozásnál fel fognak jelenteni,és bírságot fognak kiszabni rád. :D

2021. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kötekedő kommentet nem tudom hogy miért kaptam egy szóval sem írtam hogy nincs neki törzskönyve... Pár napja hoztuk el mivel az előző gazdája költözés miatt nem tudta magával vinni.. Ne engem nézz hülyének kérlek.
2021. szept. 21. 10:05
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Rendben,és a többi? Felír szám vagy kennel,fajtával kapcsolatos ismeretek,előzetes orvosi vizsgálatok rendben vannak?


Ez nem kötekedés ember,azért mert kapsz egy ivaros szukát nem rohangatsz dugatni kedved szerint,hogy hasznot is húzz belőle.

A minimum az,hogy ha már csinálni akarod normálisan csináld,de még annyi tapasztalatod sincs,hogy tudd kit és hol keress ez ügyben.

Másik tenyésztő kanja,nem a pistike Staffi jellegűje 2 háztömbbel odébb.


Felír szám nélkül pedig még mindig megbűntetnek.

2021. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Akkor tisztázzuk: oké hogy törzskönyves, de betegségekre szűretted? Mert addig nem nagyon akard tenyésztésre használni. Az meg hogy valaki költözés miatt lepasszoljon egy törzskönyves kutyát, szokatlan. Biztos az a kutya aminek hiszed?
2021. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért akarod fedeztetni?

Az első fedezés után a kan megváltozik. Keresi a lehetőséget a következő fedezésre. Az élete abból fog állni, hogy szagol-szagol-szagol, merre található ivarzó szuka. Általában megváltozik a természetük is. Nem igazán fogja tolerálni másik kan közelségét.

Ha arra gondolsz, egyszeri fedezéssel elmúlik a "kanossága", tévedsz. Sokkal inkább ráerősít.

2021. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem arra gondol hogy jó pénzt hozhat.
2021. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
8-as ez egy szuka..
2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!