Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin vagy Visán Optiman...

Royal Canin vagy Visán Optimanova?

Figyelt kérdés

Royal Canin: Szárnyasfehérje (szárított), kukorica, kukorica takarmányliszt, rizs, növényi fehérje izolátum*, állati zsír, búza-takarmányliszt, szárított répa-apríték, állati fehérje (hidrolizált), ásványi anyagok, halolaj, szójaolaj, élesztők és részeik, frukto-oligo-szacharidok, psyllium (útifű mag és maghéj), élesztő-hidrolizátum (mannán-oligo-szacharid-forrás), élesztő-kivonat (béta-glükán-forrás), körömvirág-liszt (lutein-forrás), hidrolizátum meszes héjú állatokból (glükozamin-forrás), hidrolizált porc (kondroitin-forrás).

Fehérje 31 Zsír 16 Rost 1,3 Hamu 7,4 Kalcium 1,26 Foszfor 1


Visán Optimanova: friss csirke (35%), csirke húsliszt (25%), rizs (15%), csirke olaj, hidrolizált csirkemáj (5%), rizs fehérje, élesztő, répapép, halolaj, monokalcium-foszfát, nátrium-klorid, inulin (500 mg/kg - FOS), glükozamin (500 mg/kg), mannán- oligoszacharidok (130 mg/kg), kálium-klorid, kondroitin (100 mg/kg), yucca kivonat.

Fehérje 28 Zsír 17 Rost 1,95 Hamu 7 Kalcium 1,3 Foszfor 1,1



2021. szept. 21. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Kérdező higyj a szemednek akkor, mert látom, hogy látod.:) A Royal fel se vállalja a százalékokat és nem szárnyas hús hanem fehérje és az a sok kukorica...egy túlárazott túlreklámozott gagyiság. Én is főzés párti vagyok, de akinek nincs erre ideje, az válasszon jó minőséget a tápból, ahol felvállalja a gyártó a pontos összetételt!
2021. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Csak az a jó a Royalban, hogy van külön óriás méretű kutyáknak és külön veszi a puppy és a junior korszakot.

Ezért tűnik hitelesnek, de az összetétele meg gázos, mert a búza meg szója allergiát válthat ki.

2021. szept. 21. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!