Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visán Optimanova jó táp...

Visán Optimanova jó táp szerintetek? Leírás alapján nekem annak tűnik.

Figyelt kérdés

Gyanúsan olcsó, kilója 1000 Ft körül van.

Szúrópróba-szerűen, az egyik tápjuknak a leírását megnéztem:


Optimanova Dog Adult Large hicken & Rice (csirke és rizs)

Teljes értékű szuperprémium eledel nagytestű felnőtt kutyák számára 15 hónapos kor felett.


Összetétel: friss csirke (35%), csirke húsliszt (25%), rizs (15%), csirke olaj, hidrolizált csirkemáj (5%), rizs fehérje, élesztő, répapép, halolaj, nátrium-klorid, monokalcium-foszfát, kálium-klorid, inulin (FOS 500 mg/kg), glükozamin (350 mg/kg), mannan-oligosaccharidok (MOS 130 mg/kg), kondroitin (70 mg/kg), yukka kivonat.


Beltartalom: nyers fehérje: 25%, nyers olajok és zsírok: 16%, Omega 3 zsírsav: 0,4%, Omega 6 zsírsav: 3,6%, EPA + DHA 920 mg/kg, nyers rost: 2,75%, nyers hamu: 8%, kalcium: 1,35%, foszfor: 1,05%.


Adalékanyagok: Tápértékkel rendelkező: A-vitamin: 18.000 NE/kg, D3-vitamin: 1.800 NE/kg, E-vitamin: 250 mg/kg, C-vitamin: 100 mg/kg, vas (szulfát-monohidrát): 68 mg/kg, jód (kálium-jodid): 3,2 mg/kg, réz (réz-szulfát pentahidrát): 9 mg/kg, mangán (szulfát-monohidrát): 6,8 mg/kg, cink (oxid): 135 mg/kg, szelén (nátrium-szelenit): 0,1 mg/kg, taurin: 270 mg/kg, L-karnitin: 70 mg/kg. Technológiai: természetes antioxidánsok (tokoferolok).



2017. okt. 1. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én a macskás verziót próbáltam, mert cicáim vannak, de jó táp. Fényes volt a szőrük, energikusak voltak és fittek. Egyedüli probléma az volt, hogy a nagyobbik csirkeintoleranciás és ez ugye abszolút csirkés táp.
2017. okt. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt adom a kutyámnak és nagyon bevált. Mondjuk kb 1300.- ért szoktam venni kiloját netről de lehet te pont valami akciós oldalt néztél. Üzletbe kimérve láttam 2000ft/kg.
2017. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A márka az jó, az összetétele korrekt, és szerintem az ára szuper, le kell rá csapni.
2017. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!