Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? És miért?

Melyik tápot válasszam? És miért?

Figyelt kérdés

Lazac (17%), szárított lazacfehérje, rizs (16%), állati zsír, kukoricakeményítő, kukoricagluténliszt, szójaliszt, szárított tojás, szárított szójafehérje, autolizátum, szárított répaszelet, kukorica, ásványi anyagok, cellulóz, szójababolaj, halolaj.


Lazac (17%), tengeri halliszt, édesburgonya, burgonya, borsó, borsófehérje, repceolaj, paradicsomvelő, füstölt lazac (4%), lazacliszt (2%), lazacolaj (DHL-forrás), ásványi anyagok, szárított cikóriagyökér, yucca-schidigera-kivonat, paradicsom, áfonya, málna.


Szárnyasfehérje (szárított), állati zsír, kukorica, növényi fehérje izolátum*, szárított répaszelet, búza takarmányliszt, rizs, állati fehérje (hidrolizált), búza, kukorica takarmányliszt, halolaj, élesztő, szójaolaj, ásványi anyagok, frukto-oligoszacharidok (0,34 %), élesztő-hidrolizátum (mannán-oligoszacharid-forrás), élesztő-kivonat (béta-glükán-forrás), körömvirágliszt (lutein-forrás).


2021. szept. 24. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát,leginkább egyiket se.

De ha nagyon muszáj válaszani az 1 és 2 között szinte semmi különbség.

A 3.-at semmiképpen,nem tudod miből mennyi van benne.Jó eséllyel mindenből szinte semennyi.

2021. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Amibe van kukorica azokat nem.
2021. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első a Pro Plan, a második a Taste of the Wild, a harmadik a Royal Canin.

Beagle kiskutyám lesz. Az állateledel boltos hölgynek, akinél bevasároltam a kicsinek, neki is beagle van, ő a kezdetektől a kutya 3 éves koráig Pro Plant adott, azután váltott a másodikra. Viszont a tenyésztő, akitől a kutyusom lesz, ő Royallal etet.

Szóval nem tudom mit kéne adjak.

2021. szept. 25. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyant ami neked megfelel. Brit, n&d, acana. Én ezekkel etetek.
2021. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,egyik sem jó sajnos.

Mindegyik pusztán jól bereklámozott eledel.A reklámokat,a csicsás csomagolást,és a nevet veszed meg,nem a jó minőségű tápot.

Persze lehet vele etetni,de főleg ebben az árban én meg nem venném.

2021. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!