Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jellegűek? Mekkorák...

Milyen jellegűek? Mekkorák lesznek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
A fekete olyasmi mint egy rotwieler. A fehér meg mint egy Labrador. Ha testvérek akkor én azt mondom, hogy rotwieler és labrador keverékek. Valószínűleg nagytestű kutyák lesznek. Jó örzővédők, de vadászatra isbetaníthatók (attól függ melyik szülejétől örökölnek többet). Szőrzetük rövid vagy közepes lesz fenéktájon göndörebb. Mivel nem tudom biztosra milyen keverékek (ha egyáltalán azok) így nem tudom pontosan megmondani. Ez az én véleményem lehet, hogy valaki máshogy gondolja érdemes több válasz figyelembe venni.
2021. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a fekete inkább erdélyi kopóra hasonlít mint rotira
2021. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
En nem latok rotit a feketeben, de a feherben van labrador szerintem is
2021. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak 2 utcakutya került össze és így sikerültek. Ezekben már rég nincs fajta kutya csak kutya
2021. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerült keverékek, roti nincs benne, annak más a pofija, kopó inkább, tacsi esetleg, labrador talán, de sokminden lehet bennük. Anyakutyáról mit tudsz, mekkora?
2021. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezek szimplán keverék kutyák.

Rottweilerhez legalábbis semmi közük,ami meg a labradort illeti..nem minden kutya labrador keverék csak mert lóg a füle :D

2021. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!