Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondhatom róluk, hogy erősen...

Mondhatom róluk, hogy erősen tacskó jellegűek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert egy bácsi szeretne egy tacskó kutyát,és megláttam ezeket a törpéket a közeli menhelyen. Egyből arra gondoltam milyen jó lenne ha az egyiket elvinném a bácsinak. Felhívtam,örültek is neki. De nem tudom,hogy tényleg hasonlítanak-e egy tacskóra (főleg a két barna fejű),vagy csak én akarom úgy látni a dolgokat.:)

Félek,hogy mikor meglátják a kutyát nem fog nekik tetszeni,bár mondtam,hogy nem fajtatiszták.


Itt van egy kép róluk:

[link]


Szerintetek?


2011. jan. 20. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tacskósak eléggé. :) Bácsinak próbáld meg kinyomtatni és megmutatni a képet, válasszon melyik tetszik neki és azt hozd el. :)
2011. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
eléggé tacsis kinézetük van. viszont ők még kicsik, szóval nemtudni mi lesz belőlük, ha felnőnek. de szerintem inkább tacskó formája lesz.
2011. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon édesek, és eléggé tacskó kinézetűek. :) A bácsi bizton nagyon fog neki örülni.
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hasonlítanak egy tacskóra. De azért valld be, akinek viszed (AMIKOR MÁR OTT AZ ARANYOS KISKUTYA! ;) ) hogy nem fajtatiszta. A menhelyre végülis visszaviheted. De nem látom be, miért ne lenne jó egy ilyen kiskutya egy idős bácsinak, aki gondolom nem kiállításokra akarja cipelni, hanem egy kedvencet szeretne.
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
*biztos
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Uhh,akkor már kezdek megnyugondi...:)

Választani sajnos nem nagyon tud,mivel kan kutyát szeretne és abból csak egy van (ő a bal szélső,barna fejű),bár szerintem a jobb szélső kislány a legszebb közülük.

Tudja,hogy nem fajtatiszták,csak én nagyon bereklámoztam,hogy kiköpött tacsik (csak hogy elvigyék).

Mondjuk azt mondta,hogy olyasmit szeretne,mint egy tacskó (kicsi,ugatós,aranyos).

2011. jan. 20. 14:43
 7/16 anonim ***** válasza:

"Mondjuk azt mondta,hogy olyasmit szeretne,mint egy tacskó (kicsi,ugatós,aranyos)."

Ebben az esetben tökéletes lesz szerintem.

2011. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindegyik tacsis, de a kis szuka a legszebb. A másik kettő zömökebb lesz, de tacsi jellegű. Szerintem tetszeni fog a bácsinak.
2011. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken az ilyen típusú kutyák nagy részére azt mondják tacskó. Mikor kisgyerek voltam, és a nagyimnál voltam sokat falun, akkor teljesen biztos voltam abban, hogy minden kistestű rövidszőrű keverékkutya tacskó, tehát azt hittem, hogy az nem egy fajta, hanem ezeknek a gyűjtőneve. Meglepetésként mikor tízéves korom körül rádöbbentem, hogy ez egy kutyafajta :)))


Szóval szerintem a bácsinak pont jók lesznek :)))

2011. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
elég tacsisak! édesek... szerintem is örülni fog a bácsi..
2011. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!