Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg egy két...

Hogy tanítsam meg egy két hónapos kutyának hogy ha bent van a házba akkor alomba végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
Vagy magától rájön hogy oda kellene?

2021. szept. 30. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagy butasàg lenne. Kutya, nem macska. Inkább szobatisztasàgra neveld, később nem kiskutya kaki lenne, és mindenhova pisilne, kakilna
2021. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. A kutya alapvetően nem szeret a lakhelyén üríteni. Nem jár alomra.

Rendszeresen ki kell vinni.

2021. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy.

Ne legyél ilyen lusta és igénytelen, hanem ha már felelősséget vállaltál azért a kutyáért, akkor vedd a fáradságot és vidd le az a szerencsétlen kutyát, hogy nyugalomban elvégezhesse a dolgát, ne a saját helyére kelljen szegénynek.

2021. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem macska, nem kell alomra szoktatni! Szoktasd szobatisztaságra rendszeres kimenetellel és dicséréssel, amit idővel elhagysz.
2021. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az alomra szoktatás sem kerül kevesebb időbe, mintha kintre szokik rögtön.

Nem értem azt akarod hogy mindig bent wc-zen?

Ezzel csak azt éred el,hogy utána kezdheted a benti alomról a leszoktatást. Semmi értelme.

2021. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak éjszaka van bent a házba vagy ha elmegyek valahová pár órára, ezért gondoltam az alomra... Egy egész estét nem bír ki szerintem pisilés nélkül vagy rosszul gondolom? Tegnap este két óránként kivittem, többet is kibírna?
2021. szept. 30. 09:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónaposan bírta ki az éjszakát. A kicsi kutyák gyakran pisilnek ez ezzel jár. Átmeneti időszak, ki kell bekkelni. Ne szúrj ki magaddal,hogy aztán majd nem lesz szobatiszta vagy kezdheted elölről a kintre szoktatást.
2021. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez ezzel jár. Ki kell vinni éjjel is 2-4 óránként.
2021. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem, azért este megpróbálom, hogy kibírja-e a 3-4 órát. De ha már ki kellesz mennie, akkor fog nyüsziteni?
2021. szept. 30. 09:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudja majd hogy bent nem lehet akkor fog jelezni,de addig simán csak pisil. Ezt látni lehet abból,hogy elkezd szaglászni keresni a helyet.Ilyenkor kapd fel és ki vele,hamar megfogja érteni.
2021. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!