Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két hónapos, tegnap hazahozott...

Két hónapos, tegnap hazahozott labrador kiskutyát egyedül lehet hagyni éjjelre aludni?

Figyelt kérdés

Nappal sokat játszunk vele, mikor kifárad befekszik a helyére, alszik egy nagyot. Ám éjjel egyedül van.

A tenyésztő/eladó azt mondta, nincs gond azzal ha éjjel egyedül van, meg kell szoknia. Sokat nyüszít, de azt majd kinövi megszokja azt mondta.

Mások viszont azt mondják ilyen kicsi korban ez kegyetlenség. Most akkor maradhat éjjel egyedül, vagy aludjon a lakásban?



2020. dec. 21. 10:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%

Persze hogy maradhat.

A gyerekek nagy része is egyedül van a szobájában.

2020. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Éjszakára a kazánházba van kitéve, ott az alvóhelye. Ezt elfelejtettem mondani
2020. dec. 21. 10:56
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos nem hagynám kinn, éjjel hideg van, azért 2 hónaposan nincs akkora bundája egy labradornak, plusz, gondolj bele, most lett kiszakítva a megszokott környezetéből, elszakítva a testvéreitől, mamájától, tényleg képes lennél kinn hagyni egyedül?
2020. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem a hideg miatt aggódom, megy a kazán, nincs ott hideg. Néha még melegebb is van mint a lakásba 😀

A második része miatt vacilálok.

2020. dec. 21. 11:00
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, én először azt hittem csak valami másik szobában van egyedül, nem hogy kint egy rideg kazánházban... Vigyétek be a házba mindenképp. Kicsi még, a gyerekedet se raknád ki, őt se tedd. Majd ahogy nő, fokozatosan kiszoktatjátok, meg kutyaháza is lehetne majd. De ennek még nincs itt az ideje. Biztosan van olyan helység a házban, ahol aludhatna.
2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés már volt párnapja. Ott is írta mindenki, hogy ne rakd ki szerencsétlen kölyköt a kazánházba. Ennyire nem tudod felfogni?
2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#5ös vagyok: Én sem a hideg miatt írtam, hanem mert száműzve van egyedül egy ijesztő helyre. Most szakították el a családjától, legalább titeket érezhessen közel.
2020. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6 os! Az nem én voltam. Most írtam előszőr
2020. dec. 21. 11:03
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

6-os vagyok.

Igaz itt egy husky szerepel, de kísértetiesen hasonlít a kettő.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10834811-miv..

2020. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Állatkínzás, szívtelenség. Minek az ilyennek kutya, csak hatalmaskodni akar vele...
2020. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!