Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfog jönni a kutyámnak,...

Megfog jönni a kutyámnak, vagy húgyúti problèmája van?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete vettem èszre hogy ritkán csepeg belőle valami víz szerű folyadèk, először arra gondoltam hogy tüzelni fog mivel már 8 hónapos így itt az ideje. Viszont az is meg fordult bennem hogy nem e húgyúti problèmája van ès esetleg a pisi csepeg belőle. De felfázni nehezen tudott mivel ha kint is van akkor is teszünk rá cipőt, ruhát stb. (Egyèbkènt kis csivaváról van szó)

Na de az lenne a kèrdèsem hogy ha megjön neki akkor mik a tünetek? Milyen a folyása előtte? Szerintetek lehetsèges hogy csak hamarosan tüzelni fog?


2021. okt. 2. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutyáknak nem jön meg. Nem menstruálnak.

A vérzés a tüzelés tünete, de nem ugyanazt jelenti, mint nálunk embereknél. Folyásuk sincs.

Lehet vizelet csepegés, genny…vidd orvoshoz

2021. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pfuh,imádkozz hogy nem gennyes méhgyulladás,mert nekem akkor csepegett így valami a kutyából.

Eleve ivartalaníttatni akartam,de az enyém akkor még csak 7 hónapos volt.Javaslatra egy éves korban vittük volna a dokihoz,de hamarabb kellett végül menni..

2021. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 èn ugy tudom van folyás a kutyáknál tüzelès előtt. Rokonom kutyájának is folyása volt rá 3 napjára pedig már vèrzett.
2021. okt. 2. 19:56
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 hát nagyon remèlem. Már magyon aggódok èrte, csak azèrt gondoltam tüzelèsre mert mostanában kicsit aggresszív is, sokat alszik meg stb. Viszont a pèrája mèg nincs megduzzadva. Meg már kb 1 hèten 2-szer fordult nála elő ez a pár csepp folyás.
2021. okt. 2. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sok alvás és az agresszív megnyílvánulás egyáltalán nem a tüzelés jelei,de még csak a színtelen folyás (vagy csepegés) sem.Az a baj,hogy te a menstruációhoz,a pre menstruációs tüneteihez méred ezt.

Ha agresszív lesz egy kutya az többnyire fájdalom miatt van,nem minden kutya egyforma,védtelenebbnek érzik magukat betegen és akkor hajlamosabbak furcsa tüneteket produkálni.


Ha valakivel elutasító,vagy agresszív lehet ilyenkor az egy közeledő kan kutya.

Ez a tüzelés kezdetekor megszűnik.


Tüzelőbugyit minden esetre szerintem szerezz be,és én biztosan megnézetném,hogy nincs-e valami baj.előbb kezelve nagyobb a gyógyulási esély,mint utólag.

2021. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 tüzelő bugyit már beszereztem, remèlem hogy csak ez miatt van ez az egèsz. Minden esetre elviszem orvoshoz is!
2021. okt. 2. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mit mondott az orvos? :)
2021. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tüzel:)
2021. okt. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!