Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét utáni védőruha?

Műtét utáni védőruha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesanyám kutyája (3 éves kan németjuhász) nemsokára ivartalanítva lesz. A tölcsérrel szembeni alternatív megoldásokon gondolkodva feljött az ötlet, hogy vegyünk neki egy ilyen védőruhát, mint pl. ez:


[link]


Na most ami nekem szemet szúrt, hogy ugyebár a varrat a golyszik környékén lesz neki, tehát az a rész fedve kell hogy legyen, ugyanakkor pisilnie kell valahogy, tehát a péniszt nem fedheti le. Ez hogy van megoldva? Plusz milyen vastagok ezek a ruhák, nem tudja szétcincálni, vagy rajta keresztül ugyanúgy piszkálni a sebet? Mennyire működőképes ez? Vagy ivartalanítás után nem is jöhet szóba ilyen ruha...?

Bocs ha hülyeségeket kérdezek, ilyenekben nagyon 0 tapasztalatom van még. És köszönöm a válaszokat.



2021. okt. 4. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tölcsér megfelelő lesz.
2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a (felfújható) gallért ajánlom. Nálunk jobban bevált, mint a tölcsér.
2021. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Köszi, igen én is nézegettem ezeket a Dr. Pet "Big Boy" gallérokat, de írják, hogy kertben tartott kutyákra nem ajánlják, szóval elbizonytalanodtam. Mindegy, majd a dokit megkérdezzük, ha tölcsér akkor tölcsér, az sem tragédia, csak gondoltuk hátha akad valami kényelmesebb.

2021. okt. 4. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Csak nézz rá az egyik képre:

[link]


Szerinted ez hogyan akadályozza meg, hogy nyalja magát hátul? Mert elmondom, hogy sehogyan (tapasztalat). De gondolom, ha ezt ajánlanák, akkor meg tölcsért akarnál, mert csak azt ne, amit ajánlanak. Ilyen a magyar ember. :)

2021. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez most mellément, mert nem ajánlott senki semmit, magamtól kezdtem el nézelődni 😃 És ha gyakorolnád a szövegértést, akkor felfogtad volna az eggyel ezelőtti válaszomból, hogy nincs semmi probléma a tölcsérrel. Attól még szerintem körbenézhetek, hogy milyen más megoldások vannak, anélkül, hogy valami random ismeretlen arc beskatulyázna az örök elégedetlen magyar emberek közé. Azért kösz.
2021. okt. 4. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs probléma a tölcsérrel, de első dolgod alternatíva után kajtatni. Értem. Azazhogy nem. Fájó lenne az orvosra hallgatni?
2021. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fér bele a fejedbe, hogy az orvossal még nem beszéltünk erről egy árva szót sem? Még időpont sincs a műtétre, csak Anyum felhívta, hogy mi a menete, mennyibe fog kerülni, ilyesmik. Majd ezek után beszéltük KETTEN ezt a tölcsér vagy nem tölcsér dolgot. Ketten. Nem az orvossal. Remélem így már átment.
2021. okt. 4. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Írod, hogy a felfújhatót nem ajánlják kertbe: igazság szerint műtét után, arra a pár napra, míg beforr a seb, nem kéne kertben tartani, csak felügyelettel, neadjisten, pórázon kivinni. Akármi belemehet a sebébe, és akármit veszel, gallér, felfújható gallér, veszélyes lesz neki a mozgás akadályozása miatt, a ruha meg megázik és még meg is fázik szerencsétlen, ráadásul a vizes ruha feláztatja a sebet.
2021. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Igazából megoldható, hogy bent legyen addig, köszönöm szépen a tanácsot.
2021. okt. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!