Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt menhelyi kutyák...

Felnőtt menhelyi kutyák általában milyen gyorsan lesznek szobatiszták?

Figyelt kérdés
Napi 3-4x séta mellett?

2021. okt. 7. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 3 éves és egy másfél éves ideiglenesen befogadott kutyám volt, első napokban még 2-3 óránként kivittem őket, ha nem tudtam rájuk figyelni, szobakennelbe raktam őket. Az időt fokozatosan egy-két hét alatt kitoltam 6-10 órára és a kennelt is lassan elhagytam, így az egyik baleset nélkül a másik két-három inkább jelölésnek, dominanciának beszámítható balesettel lett szobatiszta.
2021. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Altalanossagban nem tudok beszelni, de van 2 menhelyi kutyam.

1 felnott kan 3 evesen kerult hozzank, csak pisi balesetek voltak. Az ejszakat altalaban kibirta, de ha elmentem boltba vagy akarhova napkozben par orara, es inkabb bent hagytam az idojaras miatt, akkor neha bepisilt. Kb. 2 honap alatt 6x, mivel kertes haz, igy a kutyaajto lett a megoldas, azota 100%.

A masik 3 honaposan kerult ide, szuka kolyok, elso perctol lakastiszta. Velemenyem szerint azert, mert latta a nagytol, hogyan mukodik a kutyaajto, es mindig kovette. Alapvetoen tiszta allatok, nem szarnak oda, ahol esznek, alszanak.

2021. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Általában hamar. Mivel azt szokták meg, hogy kint ürítenek, ezért a lakás idegen közeg ebből a szempontból számukra.
2021. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!