Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos kutyusom....

B.Noncsi kérdése:

Van egy 3 hónapos kutyusom. Még nem szobatiszta, de van pelusa és arra végzi a dolgát. Napi 4-5x leis viszem! De ha esetleg elmegyünk valahova akár 5 perc vagy pár orára akkor az ágyra végzi a dolgát és általában mindig. Nem értem miért? :/

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a sajátjának tekinti az ágyat.
2012. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

zárd be azokat a helységeket ahol ágyak vannak és kész..

eleinte mi is azt csináltuk,hogy az előszobába és a konyhába lehetett csak,minden más helységnél bezártuk az ajtót..

2012. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett a kutyát pelusra szoktatni, ha 4x-5x leviszed? Az ágy is egy pelus, csak sokkal nagyobb és izgibb a szemében. Harmadsorban egyetértek az előttem szólókkal: sajátjának tekinti az ágyat.
2012. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pelus azért kell mert általában leviszem napi 4-5x de egy kiskutya 2-3 oránként pisil és éjjel nem tudom hova pisilne ha nincs pelus vagy valami!
2012. júl. 18. 11:34
 5/5 anonim válasza:

Vegyél egy nagy virágalátétet, tegyél bele homokot vagy macskaalmot és arra szoktasd rá.

Azt meg ne hagyd hogy az engedélyed nélkül felmenjen az ágyra.

NEM AZ ÖVÉ A LAKÁS!

LEGYÉL TE A "FALKAVEZÉR".

2012. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!