Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera vagy Markus-Mühle táp...

Josera vagy Markus-Mühle táp a jobb?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 02:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem márkában, hanem adott termék(összetétel)ben kell gondolkodni. Volt olyan kutyám, aminek tökéletes volt az alap Josera, másoknál 1 hét után váltani kellett magasabb kategóriára.


Összességében nagy átlagban a MM jobb, de ebből nem érdemes hatalmas következtetéseket levonni. Termékenként kell nézni az összetevőket és az esetleges allergének jelenlétét.

2021. okt. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

A Josera elég nagy skálát fed be minőségileg és a Markus-Mühlének is van különbség a tápcsaládjai között.


Szerintem a Markus-Mühle jobb, de annyiért inkább már Purizont veszek, van akciós a zoopluson 1200 ft/kg és 80% hús 20% gyógynövény, zöldség, gyümölcs és nincs benne gabona.


Josera High Energyvel és MM naturnah-val etettem már, jó volt igazából, de mint írtam van sokkal jobb ár-érték arányú kaja is, így váltottam.

2021. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az adott egyedtől függ. Mondhatom én hogy a M-M jóbb, ha a kutyád nem jól hasznosítja. Vagy fordítva.

Ki kell próbálni, ha nem működik vele jól a kutya, váltani kell.

2021. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A Markus hidegen sajtolt táp.Messze jobb mint a Josera,hiszen ez egy szuperpréium táp.


Viszont! Az én kutyám nem ette,maradtunk a real nature tápjainál.

Ez nem jelenti,hogy a tiéd sem fogja,az enyém alapvetően is válogatós.

De állagra (félnedves),összetételre nagyon jó.

2021. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Markus Mühle mindenképpen jobb.
2021. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! 3 hét múlva érkezik a kiskutyám :)
2021. okt. 9. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Taptol ugy hizott a kutyam mint egy diszno :) Pedig kevesebbet kapott mint a tablazat szerint adnom kellett volna ... akkora lett a kutya mint egy holegballon!!! :))) Nehez volt lefogyasztani.


Azota fozok neki: sutotok, cekla, batata, zoldborso - es persze egy keves husi is. A zoldsegeket csak megtisztitom es felkockazom ... megy is egybol a tepsi aljara. Husit picit megfuszerezem (picit!) es lefedem vele a zoldsegeket. Foliaval lezarom es igy sutom egy orat, utana leveszem a foliat es piritok meg rajta egy orat.


Alig kell vele foglalkozni es baromi jot tett a kutyanak ... vegre ugy nez ki, ahogy kell - jol erzi magat a boreben ... nekem ennyit meger! :)))

2021. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose bírod ki,hogy ne írd le egy tápos kérdéshez,ugye? Ki nem tojja le,hogy te mit adsz a kutyának,2 táp közti különbség volt a kérdés🙄🤌
2021. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom ezekkel a tápokkal, de ahonnan jön a kutyus, ott mit kap, mit ajánlanak?
2021. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tenyésztő a josera family plust adja most nekik és a mamának is
2021. okt. 9. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!