Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám miért pisil úgy,...

Szuka kutyám miért pisil úgy, mint a kanok?

Figyelt kérdés
6 hónapos labrador szuka, még ivaros. Van két (ivartalan) kanom, lehet ez egy tanult viselkedés?

2021. okt. 10. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Domináns. Valószínűnek tartom, hogy a fiúk fölé tornázta magát a ranglétrán, vagy legalábbis ezt ő így gondolja/szeretné.

Nekem a szuka három lábon pisil, a kan guggolva... mind a ketten ivartalanítva vannak (bár ez szerintem e tekintetben nem oszt vagy szoroz) és egyértelműen a szuka a góré. :)

2021. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg az lesz amit 1-es mond, de tanulhattam is. Az én Border Colliem 2 hétig volt együtt egy vizslával azóta pisilás és kakilás után is elkaparja amit kiengedett illetve szebben is lopakodik.
2021. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A mi 16 éves korában elhunyt nőstény pulink is egész életében ezt csinálta. Szerintünk azért, mert konkrétan az apukája tanította pisilni, mindig vele volt, az anyakutya egyáltalán nem foglalkozott a kölykeivel jóformán és ráadásul abban az alomban a mi kutyusunkon kívül csak kanok születtek (volt szomszédunkról van szó, akitől befogadtuk a hozzánk szökött és kvázi beköltözött kutyát, csak mielőtt elkezdenék a mocskos szaporító dumát lökni egyesek).
2021. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
bármily meglepő egy kutyánél meg macskánál látásra meg nem mondod a külöbséget a nemek közt. ott nem erősebb a hím legfeljebb hajszállal. ott inkább a hormonok döntik el a szaporodás kérdését is.
2021. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az én ivartalanított lány kutyusom hol így, hol úgy pisil. Itthon az udvaron "lányosan" szokott, de főleg ha sétálunk és jelölget, akkor szokott "fiúsan".
2021. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Úgy kényelmes neki.
2021. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kutyakommunikáció, 1. fejezet, 1. lecke. Dominancia.

Van 3 kutyád és nulla tudásod van a kutyákról és a kutyakommunikációról?

2021. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
7# Neked se sok...
2021. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kan kutya is pisil úgy,hogy nem emeli fel a lábát.

Szuka is pisil felemelt lábbal.Nem igazán nemekhez köthető a pisilés.Alighanem ő inkább jelölgetésnek szánja ez mint pisilésnek. :D

2021. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!