Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről valóban kevésbé...

Menhelyről valóban kevésbé viszik a fekete kutyákat? Érdemesebb őket választani?

Figyelt kérdés

Van már 2 kutyám, egy sárga és egy barna. Szeretnék melléjük még egyet, igazából teljesen mindegy milyen színű, csak olvastam, hogy sok fekete kutya beragad a menhelyeken. Érdemesebb közülük választani, vagy ez nem igaz?


(Természetesen a kutya jellemét is figyelembe veszem.)


2021. okt. 12. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább az átlagos kinézetű, problémás vagy 5 évnél idősebb kutyák szoktak bennragadni, a szín kevésbé számít.


Én keresnék egy szimpatikus szervezetet és megkérném őket, hogy mutassák meg a legrégebbi védenceiket és meséljenek picit róluk. Otthon átgondolnám, hogy milyen problémákkal(ha egyáltalán vannak) tudnék még együtt élni és aszerint választanék.

2021. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Megöregedtünk mindketten a feleségemmel, a kutya az életünk része, ha nincs, üres a ház.

Tévedés ne essék, vannak gyerekeink, unokáink, teljes életet élünk, de a kutya az kell.

Így aztán már fiatal állatot nem merünk magunk mellé venni, mert ha túlél minket, mi lesz vele?

Bementünk a menhelyre, elmondtuk, hogy idős, reménytelen helyzetű kutyát keresünk, akkorát, hogy egyedül is be tudjuk tenni a kocsiba gond esetén.

Nem akarunk bemenni a kutyák közé, mert akkor mindet elhoznánk és akit otthagyunk azért a szívünk szakad meg, ezért hozzanak ki egyet és el fogjuk fogadni.

Így is lett, 3-ik éve van egy csodálatos, fekete, igencsak öregecske kutyánk.

Ha ő elmegy és az Isten még erőben éltet minket, ismét így fogunk cselekedni. A szín nem érdekel.

2021. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
A válaszom a 11es válaszoló ihlette meg. Mi a menhelyen láttunk egy fekete (inkább sötét hamuszürke) daganatos, idős kutyát. Annyira nyugodt és aranyos volt. Nagyon megsajnáltam. Örökbe is fogadtam, hacsak anyukám azt ne mondta volna, hogy nem fogadunk örökbe egy 7. kutyát
2021. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

En is okvastam ezt a fekete kutyakrol.


Nekem kizarolag a koromfekete rovidszoru vastag izmos nagy kutyak tetszenek. Menhelyeken nem talaltam ilyet. Tenyesztonel is keves volt.

Csaladtagom is sotet szinu kutyat valasztott. Vilagos neki se kellett volna.

A vilagos szoron nem csillog ugy a feny. Nem lehet szepen tisztantartani,megjelenni vele. A fekete szor kevesbe latszik a fekete nadragjaimon.

Szamomra erthetetlen,minek valasztanak vilagos szinu kutyakat.

2021. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem eddig csak fekete kutyáim voltak (angol cocker spániel, mudi).

A mudi most 12 éves. A következő kutyám is fekete lesz. Az biztos. A legszebbek.

2021. okt. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!