Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről valóban kevésbé...

Menhelyről valóban kevésbé viszik a fekete kutyákat? Érdemesebb őket választani?

Figyelt kérdés

Van már 2 kutyám, egy sárga és egy barna. Szeretnék melléjük még egyet, igazából teljesen mindegy milyen színű, csak olvastam, hogy sok fekete kutya beragad a menhelyeken. Érdemesebb közülük választani, vagy ez nem igaz?


(Természetesen a kutya jellemét is figyelembe veszem.)


2021. okt. 12. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igaz, a feketéknek a legrosszabbak a statisztikáik. :(
2021. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Olyat válassz, amelyik be tud illeszkedni a másik két kutyád mellé, mindegy, milyen színű, ha fekete, akkor feketét, ha másmilyen, akkor mást. Én szeretem a fekete állatokat, volt már fekete bettám, most van egy fekete-fehér kutyám, de nem vennék magamhoz csak azért feketét, mert őket kevésbé viszik, ha nem jönne ki a meglévő állataimmal.
2021. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Igen, a fekete kutya a Sátán szimbóluma és ezért idegenkednek tőle.

"És mondá nékik Jézus: Bizony mondom néktek, ne fogadjatok magatok mellé fekete kutyát, mert azok a Tisztátalan szolgái, és ellenetek fordulván megszaggatnak titeket. És a tanítványok megtarták ez intést magukban, és kiménének Galileába."

2021. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de baromság!...amit a 3-as válasz is bizonyít.

70 éves vagyok, egész életemben voltak kutyáim, akik a kutyaéletkor legvégső határáig hűséges barátaim voltak. Mind talált, vagy egyéb módon befogadott kutya volt, soha nem mentem ilyen vagy olyan színű kutyát vásárolni. Egy szürke és egy tarka kivételével mind fekete volt és mindegyiktől a búcsú hatalmas szívfájdalom volt.

Az utolsó kutyám is fekete, most 16 éves. Itt fekszik, a feje a lábfejemen és előre rettegek a naptól, amikor el kell válnunk.😢

2021. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem egy menhely vezetője mondta. Egyből beleszerettem a kutyámba, jó jellem, és szerintem ritka szép is.

A menhelyen született, fekete, zoknis kan. 1 éves koráig egy érdeklődője sem volt, az egyetlen én voltam. És ezt nem azért mondta hogy megsajnáljam, hiszen nagyon jóban vagyunk és akkor már biztos voltam benne hogy kell nekem.

2021. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Sztem ez egy baromság. De sajnos igaz. Az 5. kutyám egy menhelyi fekete. Nagyon aranyos
2021. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne valami,az én szemem is mindig a világosabb szőrű kutyákon akad meg,a fekete vagy sötét szőrűeket akaratlanul is átlapoztam/meg sem néztem,de nem szándékosan.

Eddig nem is gondoltam rá,hogy van valami oka.Szimpatikusabb a világosabb,vagy nem tudom..


De majd oda figyelek,biztos nem az ő hibájuk,csak feltűnőbb a világos. :)

2021. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Maya Bunnyheart ***** válasza:
90%

A legesélytelenebbek a közepes/nagytestű fekete idősebb kan kutyák, bár az ugyanilyen fiatalok is könnyen beragadnak a menhelyen.


Nekem egy fekete labrador keverék kanom van, amikor megtalálta egy hölgy, írt egy posztot facebookon hogy kéne egy befogadó a kutyusnak, senki sem jelentkezett..rajtam kívül..de ennek így kellett lennie 💙

2021. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem a barnás, sárgás, vöröses színek a kedvenceim, de feketével sincs bajom. Jobban kedvelem a feketét, mint a fehéret.
2021. okt. 12. 16:14
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Én a foltos kutyákat szeretem.Azokat a jó nagy foltokban tarkítottakat.

De persze nem szín szerint szoktam választani,vagy hát ezek után már nem tudom.Lehet,hogy teljesen akaratlanul mégis mindig kiszelektáltam a sötét szőrűeket,így utólag egy kicsit rosszul érzem magam miatta.0 :/

2021. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!