Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap meghalt a foxi kutyusom...

Tegnap meghalt a foxi kutyusom. Mi történhetet vele?

Figyelt kérdés
Kinti kutyus de volt neki meleg helye( kazán ház) tegnap délelőtt még meg etettem evett is ivott is nem láttam rajta hogy baja lenne. Elmentem dolgozni erre a párom 5 órakor hív hogy nem él a kuytus ott fekszik a helyén. A szája véres volt és mellette még egy vércsepp volt. Meg ehetett valamit? Állatorvost kérdeztem ő mérgezést mondott de nem volt semmi arra utaló jele.
2021. okt. 27. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És kit jelentsen fel? A döglött patkányt?
2021. okt. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ilyen esteben kit kéne feljelentem?
2021. okt. 28. 10:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mérgezés volt, legalábbis nem patkányméreg, mert az nem azonnal hat, hanem napokkal később főleg egy másodlagos mérgezés (a mérgezett patkánytól) és nem azaz első tünet, hogy vérzik, hanem bágyadt, nem eszik nem iszik és csak utána kezd vérezni. Ha tegnap még nem volt semmi baja akkor az nem lehet patkányméreg.

Esetleg tüdőembólia vagy vérrög.

Hány éves volt?

2021. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ismeretlen tettes ellen...
2021. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem volt öreg más fél éves.
2021. okt. 28. 20:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Másfél éves az még szinte kölyök... Nagyon sajnálom 😔 egy boncolást megérne szerintem, legalábbis nekem.
2021. okt. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!