Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terriert kell...

Yorkshire terriert kell járatni kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
Ilyen kicsi kutyáknál is fontos ez?

2021. nov. 3. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám szocializált, mégis ugatja a nagytestűeket mert egy kisebb korában összeharapdálta. Erről nem fogom tudni leszokatni, míg él nem felejti el.
2022. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Sajnálom :( Na igen én pont emiatt olyan csoportba járok vele, ahol a legnagyobb kutya is max. 10-15 kg. Annak nem látom értelmét, hogy összeengedjem a 2 kg-s kutyát egy csapat 20 kg-s kölyökkel, vagy 40 kg-s felnőtt kutyákkal, mert egy esetleges támadás vagy durvább játék miatti traumát nem szeretnék okozni. Azt utána már szinte lehetetlen helyrehozni. Ha ismerősi körben van nagy kutya, azzal simán összebarátkoztatom, de egyszerre több idegen nagy kutya közé én sem viszem.

2022. jan. 24. 11:13
 13/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk a traktorokat, kombájnokat rühellte. Ha kocsival mentünk és meglátott egyet a szántáson 100 méterre, már ott tombolt a kalaptartón páros lábbal. Másik kedvence a mentő volt, mindig besegített neki.
2022. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!