Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma derult ki hogy a kutyamnak...

Ma derult ki hogy a kutyamnak majrakja van. Tudna segitene valaki aki volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
nem evett par napig, bevittuk allatkorhazba, tegnap rontgen, ma felnyitottak a hasat, mondtak hogy rakja van. tolunk kb 2 orara van kemoterapia de azt mondta az orvos hogy rosszindulatu a daganat, nem eri meg szerinte. egy kicsi eselye van, de az is lehet hogy mar csak 2 napig marad eletben. volt mar valaki ilyen helyzetben? mar biztosan nem fog felepulni? hogy tudnam ezt feldolgozni? meg csak 6 eves. goldi

2021. nov. 4. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem lépdaganatos volt a kutyám, akkor műtötték. Utána kiújult. Mi kipróbáltuk ezt a kemoterápiás dolgot, de sajnos nem ért semmit. Ettől még lehet nektek használ, nem tudom.


Annyit javaslok, hogy mindenáron ne akard magad mellett tartani és vedd észre, hogy mikor kínzás már neki a kezelés és akkor sajnos el kell engedni.

Én akkor azt mondtam a dokinak, hogy amíg van egy minimális esély a megmentésére és nem szenved, addig próbáljunk meg mindent.

2021. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem tudom, most meg azt mondta mind 2juk hogy varjunk kicsit az eutanaziaval. mar en sem latok sok eselyt. a legrosszabb latni az osszes csaladtagomat sirni korulottem, es tudni hogy mar nem lesz jobban a kutyam, nem akarom feladni de lehet jobb lenne elaltatni.
2021. nov. 4. 20:44
 13/17 A kérdező kommentje:

szoval akit esetleg erdekelne update: 2 hete volt hogy kaptuk a hireket azt koveto kb 1-2 napban meg alig evett, utana kb 8-9-10 napig meg setalni futni is eljott velem, szaladgal az udvaron, eszik minden egyeb

3 napja hogy megkaptuk a citologiai eredmenyeket, mostmar 100% hogy rosszindulatu a daganat, a doki azt mondta eloszor belazasodik es majd utana pusztul el

egyenlore erre meg jeleket nem latunk, a hasa a sok folyadek miatt tenyleg nem nez ki olyan jol, de eszik, felall csovalja a farkat odajon stb… nem tudom mar mit gondoljak nagyon halas vagyok hogy meg ennyi ideig itt tud maradni velunk de ugyanakkor rettegek hogy egy nap arra jovok haza hogy mar nincs :(

2021. nov. 18. 16:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem altatod el,hogy ha tényleg rossz indulatú és nem is néz ki olyan jól? Persze hogy csóválja a farkát,mert még veletek van és mindenek ellenére jól érzi magát lelkileg,de a teste már rég haldoklik.:/

Én megértem,hogy most jól van,meg szereted meg minden,de bakker..

Ha lázasan,fájdalmak közt fog elmenni,mert a doki se ér ki,te se érsz be csak rosszabb lesz.

2021. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent megtenni érte, viszont beszéld meg a dokival, hogyha bármikor baj van, jöjjön ki hozzátok, vagy legalább vegye fel a telefont, esetleg ments el több telefonszámot, hogyha nagyon szenved akkor el tudd vinni valakihez. Nem jó ha szenved, de az sem ha nem érzed, hogy mindent megtettél érte. Nagyon sajnálom. :( Majd írd le, hogy mi van. Remélem minél többet veletek lehet.
2021. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hat volt ma itt a doki azt mondta latott mar ilyet (limfonia) es az a kutyus meg fel evig elt bar ez nyilvan nem jelent semmit. adott kenocsot amivel kenjuk a sebet de altatni mind2 allatorvos (mert kettohoz is elvittuk) hogy ne altassuk, pedig tobbszor is megkerdeztem mindkettotol hogy biztos ne altassuk e, de azt mondtak meg lehetnek fajdalommentes hetei is akar. szoval 14-es itt a valasz a kerdesedre hogy miert nem altatjuk, nem akarok rosszat a kutyamnak, ha azt mondanak jobb neki halottan mar elaltattam volna, de tobb szakember is mondta hogy ne tegyunk le rola csak azert, mert nehez.
2021. nov. 20. 22:27
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Használjátok ki ezt a pár hetet, hátha egy fokkal könnyebb lesz. Majd írd meg, hogy mikor búcsúztatok el tőle...
2021. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!