Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy egy 8 hetes...

Normális, hogy egy 8 hetes kölyökkutya érzékszervei még nem teljesen kifejlettek?

Figyelt kérdés

Láthatóan még nem tudja például, hogy egy adott hang honnan jön, szólok neki és keresi, hogy hol vagyok, ha a labdát nem fél méteren belülre dobom, akkor nem érzékeli merre dobtam, ha viszem neki az ételt a szag után megy “nem látja, hogy leraktam”.

Picit aggódom, első kutyám.

Németjuhász


2021. nov. 5. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Elvinném állatorvoshoz kivizsgálásra. Esélyes, hogy nem lát. Tenyésztő mit mond, nála hogy viselkedett a kutya?
2021. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elviszem mindenképp, lassan a 2.oltást is meg kell kapnia. Nem hinném, hogy ilyen gond lenne, persze tudom kompenzál a többi érzékszervével, de egyértelműen érzékel például mélységet, próbáltam, lenéz és sétál mellette, akadályt is kikerül vagy átbújik alatta.
2021. nov. 5. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális. Hogy került hozzád? Tenyésztő (meg úgy általában egy jóérzésű ember) nem ad ki beteg állatot a kezéből, hacsak nem szól róla előre és a következő gazdi nem ennek tudatában fogadja be. Nyilvánvalóan szakorvosra van szüksége.
2021. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora lemaradás nem normális.
2021. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hozzám is 8 hetesen került a kutyám (labi), de nem voltak ilyen problémák vele... Vidd orvoshoz mielőbb szerintem is. Honnan van a kutyus? Nekik is lehetne szólni, főleg, ha pénzért hoztad el... Írd majd le azért, h mi volt.
2021. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, szakorvoshoz vidd!
2021. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem csak tul sokat varsz a kiskutyadtol, aki meg csak most ismerkedik az elettel es az ismeretlen dolgokkal :) Ilyenkor meg bambák! Leül es csak nez ... nem tudod megmozditani :) Nincs gond!!! Csak bizonytalan.


Szolsz hozza de eszre sem veszed, hogy valami masik hang is van az eterben ... azt hiszed nem figyel rad, pedig csak az a masik hang erdekesebb. Kolyok es kicsi ... ilyenkor meg ilyenek.

2021. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál oltás miatt (is). 7-es válaszolónak van igaza, semmi baja nincs, kicsi, még új/fura neki minden, valószínűleg én is azért túl aggódtam, túlzóan írtam le.

Bocsánat eddig egy kutyám volt, Őt már majdnem egy évesen fogadtam örökbe, fura volt elsőre.

2021. nov. 5. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

8

Nem nem hetesnek van igaza. Láthatod a százalékos értékelését is. Vidd állatorvoshoz és vizsgáltasd kim

2021. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban már kifejlettek az érzékszervei! Nem látja, h leraktad a kaját? Tényleg vidd orvoshoz.. vagy írhatnál bővebben is kicsit.
2021. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!