Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat baj ha egy éves kora...

Kutyámat baj ha egy éves kora után kölyöktáppal etetem?

Figyelt kérdés

Most 10 hónapos nagy kiszerelésű tápot vettünk ami elvileg még 4 hónapig elegendő lenne neki. Szabad még ennie? Esetleg úgy adjam neki, hogy csökkentem az adagját?

Köszönöm a segítséget!


2010. szept. 3. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam az é ötévesemnek néha juniort adni, hogy kissé változatos legyen az étrend,ha már folyton tápot kap.
2010. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hernyó9 ***** válasza:
100%
nembaj ha kölyöktápot adsz neki, nem lesz semmi baja...:D ha azt szereti hát adj neki;)
2010. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csirkeallergiás szegény és ez a harmadik táp, amit szerencsére eszik. Nagy kiszerelés gazdaságosabb volt nekünk, nehéz volt találni olyat amit szeret. ( kg maradna ki 1 éves kora után, szerintem sem lehet gond ebből. Lehet majd csökkentjük kicsit az adagot!!! Köszönöm! :)
2010. szept. 3. 20:57
 4/14 A kérdező kommentje:
* 8 kg
2010. szept. 3. 20:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. De azért hosszú távon ne egyen ilyet, mondjuk idősebb korában. Arra is figyelj, hogy a kölyöktápok általában több kalóriát tartalmaznak, mint egy sima felnőtt táp. Tehát lehet egy kicsivel kevesebb is elég neki, nehogy hízzon. De ezt úgyis látni fogod a kutyán.
2010. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Változnak a tápanyagszükségletei, szerintem vegyetek rendes tápot is és kapja keverve. Ugyanaddig elég végülis, szóval nincs kidobott pénz. :)
2010. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még 4-5 hónappal kellene tovább ennie, az ugye nem olyan vészes? Utána persze átváltunk a felnőtt tápjára!
2010. szept. 3. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, többet vettetek és azt még el kell használni.

Négy-öt hónapig még nyugodtan adhatod neki, de aztán váltsatok, mert tényleg el fog hízni.

2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1,5-2éves koráig kell enni junior tápot! minden táp hátulján rajta van meddig kell adni. pl az én tápomra az van írva 3hónapostól 2,5 éves koráig. Amúgy nem lesz semmi baja max. csak elhízik a sok tápanyagtartalma miatt.
2010. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, most van nálam ideiglenesen 3 8 hetes kölyköcske, ők természetesen juniort kapnak, amiből kap a saját kutyim is néha, pedig már 3 éves. Akár egész életében kaphat juniort, a kutya nem bánja, max a tárcád.
2010. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!