Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csontot lehet odaadni...

Milyen csontot lehet odaadni egy kisméretű, habzsolásra hajlamos kutyának?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Én leginkább semmilyet nem adok a kutyáimnak. Sajnos a nagyobb nagyon habzsol, megpróbáltam már mindenhogy és mindent! Többször is megakadt neki, így én nem kockázatok, a fogukra dental stiket szoktam venni, és minőségi táppal etetem őket, hogy normális legyen az emésztésük
2021. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem főztök túl sósan, akkor a levesben megfőtt csirkelábról az ujjakat és a többi csontvégről a porcogókat. Előbb kézből adj egy-egy darabkát, hogy lássad, hogyan fogadja a csont ételeket. Megvan a kálciumforrás is, ha megrágja, megvan a nasi is.
2021. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Én sem adnék neki, Premium száraz tápot kapnak...semmi baj nincs a fogaikkal.
2021. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Én semmilyen nem adok neki mert úgy befalta hogy majdnem megfulladt tőle
2021. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Leginkabb semmilyet, vagy csak nyersen, es ugy hogy a csont masik veget fogod, amig meg nem eszi rendesen. Ha erositeni szeretned a csontjait, izuleteit, biztonsagosabb a tojashej es a zoldkagylopor, amit csak a kajara kell szorni.
2021. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Erős lapos csontot, pl lapocka csont. Nem szilánkos, habzsolni nem tudja mert küzdeni fog vele, de ez nem is etetésre való, persze eszegeti, de nem ehet csak csontot a kutya, leginkább erősítő, fogtisztító előnye van.
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha rágcsát keresel inkább ne ehetőkkel próbálkozz habzsoló kutyánál.A préselt bőrös amúgy sem egészséges,hiába árulják olyan nagy hévvel,maga az elkészítési módja is undorító és visszataszító.

Kávéfa bot általában jó választás.


Ha mindenképpen valami ehető akkor már inkább a denta sticks

2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. nov. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!