Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok nekem?

Milyen fajtát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Nincs sok tapasztalatom kutyák terén. Eddig volt labrador, vizsla, meg havanese kutya a családunkban. Főként kinti kutya lenne. Szeretek nagy távokat sétálni, túrázni is, ha van rá lehetőségem. Kutyaiskolát, megfelelő tápot, és napi többszöri sétát tudok nyújtani az állat számára.

2021. nov. 8. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy fajtát fogok ajánlani (nem azért mert csak ez lehet, hanem mert ezt tudom úgy ajánlani hogy tudom hogy pont megfelelő lenne), az pedig a Berni pásztor. Okos barátságos, intelligens, nem makacs, szereti a nagy sétákat (de nem sportra való, csak hobbi szinten), bundája engedi a kinti tartást, és még sorolhatnám a végtelenségig. Csodálatos fajta (nem csak küllemre), merülj el a fajtáról olvasásban, és ha megfelelőnek találod, ne habozz :)
2021. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Menj el menhelyre es nezz korbe ott, az ott nevelok jol ismerik a kutyakat.
2021. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem is menhelyre menj! Egy keverék kutya is lehet kiváló társad! Ráadásul, megmentenél egy kutyust a haláltól!

Ráadásul, a keverék kutya erősebb szervezetűek, ellenállóbbak a betegségekkel szemben is!

Egy menhelyi kutya ráadásul iszonyatosan hálás lesz egész életében, ha örökbe fogadod!

2021. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
1-esnek adok igazat. Ne hallgass ezekre a menhely pártiakra.
2021. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék menhelyi kutyát köszönöm.
2021. nov. 8. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem eddig csak nemetjuhaszom volt. A munkavonalas jól bírja a túrákat viszont mindennap kell vele foglalkozni szellemileg és fizikailag. Elég okosak,játékosak és hűségesek bár sokan félnek tőlük szóval ezt vedd figyelembe. Kint jól érzi magát. Bent nagyon durván hullik a szőre ezért is nem célszerű bent tartani.

A golden retriveren gondolkoztál már? Szintén lehet kint tartani a hosszú szőre miatt. Nagyon barátságosak.

2021. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is a berni pásztort ajánlom, egyébként menhelyek nem szívesen adnak kintre kutyát, ezért az nem lenne jó neked.
2021. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!