Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet fárasztani egy...

Le lehet fárasztani egy kutyát úgy,hogy a jutifalatos labdájat teletömöm mindenféle finomsággal?

Figyelt kérdés

Eltörtem a lábamat,nem tudom sétálni,sem játszani vinni. Párommal élek,de ő szerdán és szombat,vasárnap tudja csak lefárasztani. Opció még,hogy fizetek valakinek,hogy vigye el sétálni,de rajtunk kívül az ég világon senkire sem hallgat,nagyon húz,ha nem mi fogjuk a pórázt.


Van egy chuckit labdája,amibe szoktam tenni ezt azt,ezzel elvan 2-3 órát,de vajon mennyire fárasztja le agyilag?


2021. nov. 9. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Feladatoztasd, tanítsd. Az étel kiszedése a labdából nem nagy agymunka a kutyának.
2021. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Agyilag ez nem igazán fárasztja, max ha kölyök még a kutya. Próbálj meg új trükköket tanítani neki, vagy gyakoroljátok a régieket. Neked meg jobbulást kívánok.
2021. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutyanapközi?


Persze járd körbe a témát.


Nekem is jár a kutyám és két napig ki van ütve amiért 8-4 ig kutyákkal bandázik :D Mindig kapok videót is.


Én azért választottam ezt most ,mert sajnos korán sötétedik, a helyi parkban vittem ki meló után,viszont 5 után már sötét van,meg zárják is a park kapuit.


Reggel meg hiába van lemozgatva. Meló után is igényli. Viszont Napközivel jobban bírjuk a hetet keddenként jár. Vissza hozzák akkor még este leviszem egy pisire. Annyira zombi. Másnap bár kimegyünk a parkba,de nem is rohangál igazán kb 30 percet ha kint vagyunk,de volt, hogy pont szakadó eső volt és csak 15 percre szaladtunk le,de aludt egész nap csütörtök is kómában van, talán csüti délután kezd vissza térni. Péntek reggel park,fárasztás. Délután 1 óra pórázas séta,meg persze tanulás közben. Hétvégén meg sokat vagyunk kint,meg kirándulunk :)


Nekem a heti 1 napközivel kezelhetőbb a kutyám :)


Napköziztetők kiképzők szóval értenek a kutyákhoz.

2021. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Igaza van a hármasnak! Jó ötlet :) persze, ha olyan a kutyusod,h belehet vinni oda...
2021. nov. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!