Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az új barátnőm elhalmoz...

Az új barátnőm elhalmoz mindenféle finomsággal, szinte lehetetlen tartanom az étrendemet. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok együtt az új barátnőmmel, aki orosz és minden áldott héten süt vagy főz valami finomat általában olyanokat, amiket még az életben nem is kóstoltam. Annyira aranyos és olyan finomakat készít, hogy nehéz ellenállni neki is és a kajáknak is. :D Nem szeretném megbántani, de ez eléggé bezavar a gondosan összeállított étrendembe. Ti mit tennétek a helyemben?
2016. jún. 15. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Vigyél be kevesebb ch-t rizsből, aztán zabáld a sütit, én is azt csinálom. :D
2016. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megcsináltatod vele édesítőszerrel, kókuszzsírral stb.
2016. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem zabálod vele tele magad... 1-2 süti nem a világ vége, a többihez meg növessz gerincet és tanulj mrg nemet mondani...
2016. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elkezdenék tömegelni?

Idővel úgy is enyhülni fog a lelkesedése. Vagy, ha mégse akkor idővel elmondanám, neki a bánatom és átirányítanám a hogyan süssünk fehérjeporból oldalra.

2016. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak megkóstolod vagy ha így sem fér bele, akkor előadod az igényeidet s ha nyitott az új dolgokra és szeret kísérletezni, akkor van remény, hogy a finom sütik is megmaradnak s bele is férnek az étrendedbe, akármilyen szigorú is vagy táplálkozás terén. Sok sütit át lehet alakítani vagy másféle sütit sütni helyette.


Ha ez nem jön össze és olyan vagy, mint én, hogy egy nem nagyon speckó süti borítja a napod és a kalóriadeficited elszáll, akkor tömegelésre váltás vagy megmondod neki, hogy ne csinálja ezt veled. Persze kedvesen. Nagyritkán persze sütizhetsz.

Mondjuk hetente egyszer az szolid, én naponta sütök, pedig nem is akarok, nem is igénylem, csak úgy beszivárog, teljesen jó okaim vannak rá, pl. el kell használni valamit, amit szinte csak sütivel lehet. Igaz, az én sütijeim jók és picik (sütimeghagyásban rossz vagyok). Ha ügyes vagyok, zömmel fehérje van benne, ami kis kalóriakeretnél alap.

2016. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik haverom aki egy nagy suttyó csinálta azt, hogy hozta a nagyanyja a süteményt, ami állítólag ehetetlen volt, ő meg kidobta az ablakon vagy mi, amikor a nagyanyja nem figyelt. :(
2016. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú a mamám nekem is sütött tegnap 2 tepsi diós rácsos linzert, de baccameg olyan finom volt, hogy nem volt szívem kidobni, megettem az 1ik tepsivel. :D
2016. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!